Nasze imię ma wpływ na to jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa co oznacza imię Twojego ukochanego? Sprawdź!

Maciej. Maciej jest osobą nerwową, pobudliwą i bardzo szybko reagującą. Posiada wiele energii i jest bardzo aktywny, chętnie przy tym poświęci swoje życie wyższym ideom. Codzienność Macieja jest zarazem uporządkowana i urozmaicona pod każdym względem. On sam łączy w sobie skłonności intro- i ekstrawertyczne. Jest osobą wybuchową, bardzo gwałtownie reagującą, a jednocześnie skrytą i tajemniczą. Chętnie miesza się do cudzych spraw, ale nie przez niezdrową ciekawość, lecz z chęci niesienia pomocy. O sobie mówi jednak niewiele. Jest wrażliwy i przejmuje się losem bliskich. Zawsze stanie po stronie niesłusznie atakowanych. Czasami brak mu przy tym dyplomacji. Jest bardzo aktywny w życiu rodzinnym i w miłości.

Maksymilian. To facet, dla którego życie to wyzwanie. Trudności go motywują, a porażki się nie liczą. Wiedzę oraz umiejętności zdobywa w praktyce, po macoszemu traktując naukę. Jest surowym, energicznym, i wybuchowym człowiekiem. Często wali pięścią w stół na podkreślenie swoich słów. Lubi pracować i poświęcać się dla idei, ale potrafi także wyręczać się innymi. Posiada choleryczną osobność, jednakże o dość łagodnej odmianie. W głębi duszy jest chwiejny, ale rolę pewnego siebie odgrywa bezbłędnie. Znajomi darzą go sympatią, choć nie do końca mogą mu zaufać. Bardzo wrażliwy na swoim punkcie. Przy nim jest jednak wesoło.

Marceli. Marceli to wojowniczy ekstrawertyk, który nie znosi bezczynności. Energiczny i zdecydowany w działaniu mężczyzna. Nie poddaje się łatwo. On po prostu kocha wyzwania oraz nowości i nie cofnie się przed nieznanym. Porażki go nie zrażają, zuchwale pokonuje konkurencję, będąc świetnym strategiem. W zespole czy firmie to on ma najwięcej pomysłów najróżniejszych inicjatyw, ulepszeń oraz akcji. Nie ważne, co robi, musi być pierwszy i najlepszy. Jest przy tym słowny, charyzmatyczny oraz rzetelny. Dobrze wie, jak korzystać z życia, doceniając uroki codzienności. Otwarcie wychodzi do świata i ludzi. Jest towarzyski, sympatyczny i pełen energii. Z wrodzoną naturalnością przewodzi grupie i osiąga status lidera.

Marcin. To osoba o niespokojnym charakterze. Jest pełen lęku, napięty i gotowy do ucieczki. Ciężko go czasem zrozumieć i trudno tak naprawdę poznać, ponieważ jest introwertykiem – zamyka się w sobie, traci wiarę we własne siły i bywa nieśmiały. Jest bardzo wrażliwy na porażki, dlatego niechętnie podejmuje ryzyko. Nie lubi dwuznacznych czy wątpliwych sytuacji. W nic nie uwierzy, póki nie zrozumie dokładnie, czego się po nim oczekuje i co się mu proponuje. Najlepiej jeśli wszystko dokładnie zaplanuje i zorganizuje sam. W młodości lubi szaleć i często zmieniać otoczenie. Ma poczucie humoru, bujną wyobraźnię i twórczy umysł. Jest lubiany wśród znajomych. W miłości długo boi się zaangażować.

Czytaj dalej:

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię