Marek. Marek jest osobą wesołą, lojalną i pracowitą. Posiada do tego nieprzeciętną siłę, energię i bujną wyobraźnię. W każdej sytuacji potrafi się odnaleźć, z każdej opresji wyjść cało. Lubi wolność myśli oraz swobodę działania. Nie toleruje, gdy ktoś próbuje narzucać mu swoją wolę. Jest stworzony do wprowadzania zmian i stawania na czele tłumu rewolucjonistów. Marka wszędzie jest pełno. To bardzo towarzyski, sympatyczny i pewny siebie mężczyzna. Niestety nie znosi porażek i nie potrafi przegrywać. Czasami odgrywa nieśmiałego, ale są to jedynie pozory. Jest w stanie wiele zrozumieć, obserwuje innych uważnie i mądrze. Swoje uczucia czy miłość wyraża w sposób zrównoważony. Ma jednak temperament fircyka.

Marian. To ambitny formalista, choleryk, introwertyk a do tego wierny przyjaciel i zaborczy partner. Nie odnajduje się w kontaktach towarzyskich, ponieważ brak mu wyrozumiałości, jest przemądrzały i bardzo dumny. Marian przede wszystkim chce być najlepszy i pomnażać zyski. Praca nie sprawia mu przyjemności bez osiągnięć. Nie potrafi tym samym pogodzić się z porażką. Jest konsekwentny w działaniu i kieruje się logiką, chociaż czasem słucha swej niezawodnej intuicji. Nie ufa ludziom i surowo ocenia świat. Mimo dużej uczuciowości, zachowuje się jak nieokrzesany gbur, który nie uwodzi a zdobywa.

Mariusz. Mariusz jest dynamicznym i aktywnym mężczyzną. Zawsze znajduje się w centrum zdarzeń i nie lubi, gdy coś go omija. Pracuje, aby działać i imponować. Posiada uzdolnienia artystyczne oraz wyjątkową inteligencję i w mig chwyta każde zagadnienie. Często bierze na siebie odpowiedzialność za projekty. Bardzo lubi doradzać innym. Zazwyczaj jest pracowity i przedsiębiorczy. W kontaktach towarzyskich nie przywiązuje wagi do trwałych znajomości i bywa wścibski. Jego wadą jest zbyt wielka duma. Potrzebuje aprobaty. Zdarza mu się przez to robić z siebie pośmiewisko. Mimo to jest uroczym i pożądanym towarzyszem zabaw. Z czasem dąży do spokoju i ustatkowania.

Czytaj dalej:

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię