Mateusz. Jest niezwykle odpowiedzialny, prawdomówny oraz dobroduszny. Ma ogromne poczucie sprawiedliwości i chętnie niesie pomoc innym. Raz podjęte ustalenia i raz dane słowo realizuje z żelazną konsekwencją. Nawet, jeśli miałoby mu to przynieść straty. Ma bardzo silną wolę, często jednak jest nadmiernie uparty i konserwatywny. Zdarza mu się przy tym zbyt szybko reagować i mówić dokładnie to, co pomyśli, bez owijania w bawełnę. Bliskich nieustanie moralizuje i ingeruje w nieswoje sprawy. W sferze uczuciowej jest aktywny oraz zgodny ze swoimi zasadami moralnymi. Nie uznaje wolnych związków i wolnej miłości. Dąży za to do zbudowania trwałych relacji opartych na szczerości, oddaniu i zaufaniu.

Michał. Michał posiada skłonność do zamykania się w sobie i osądzania innych z pewną surowością. Jest niezbicie przeświadczony, iż życie powinno się toczyć wokół niego. To bardzo subiektywny mężczyzna, który rzadko próbuje postawić się na czyimś miejscu. W postępowaniu kieruje się logiką, stąd charakterystyczna sztywność zachowań i sądów oraz całkowity brak dyplomacji. Jego ulubione powiedzenie to „wóz albo przewóz”. Gdy napotyka na trudności – walczy. Czułym punktem Michała jest jednak duma. Można wiele osiągnąć, zręcznie wykorzystując jego pragnienie bycia najlepszym. Posiada bardzo dobrą pamięć, zwłaszcza w dziedzinie uczuć. Nie zapomina ani o tym, co mu zrobiono dobrego, ani krzywd.

Mieczysław. To rzeczowy, ambitny, wytrwały mężczyzna, który w uczciwy sposób osiąga wyznaczone cele. Jest także prostolinijny i niestety zbyt ufny. Ma silną wolę i angażuje się w to co robi. Bez większych problemów dowodzi ludźmi przekonując ich do swoich racji. Potrafi być przy tym władczy, wymagający oraz nieugięty. Nie może pochwalić się wielkim gronem przyjaciół ale nieliczni wybrańcy cenią sobie bliską znajomość z nim. Jest życzliwym, łagodnym człowiekiem, nieskłonnym do gwałtownych reakcji oraz kłótni. Zawsze chętnie pomoże i udzieli dobrej rady. W miłości niezbyt wylewny ale za to niezwykle wierny, stały i oddany.

Mikołaj. Zdecydowanie nie jest zwyczajnym, szarym człowiekiem. Mikołaj to bardzo ambitny mężczyzna, który, działając, znacznie przerasta możliwości innych ludzi. Musi mieć określony w życiu cel, a nic i nikt go nie zatrzyma. Wszelkie działanie wiąże się dla niego z walką, a Mikołaj jest odważny i nie cofa się, gdy trzeba podjąć ryzyko. Jest w stanie poświęcić wszystko zarówno przy zaspokajaniu swoich potrzeb, jak i dla wyższej, szlachetnej idei. To inteligentny i śmiały mężczyzna, ale nie stara się błyszczeć. Niestety jest mało komunikatywny, przez co chłodny w kontaktach z innymi, wewnętrznej czułości i zmysłowości jednak mu nie brak. Uczucia okazuje bardzo powściągliwie. Życie z nim wymaga wiele odwagi.

Miłosz. Miłosz posiada wyjątkową inteligencję, twórczy umysł i ujmującą osobowość. Jest dociekliwy, ambitny i uwielbia się doskonalić. Stawia na samodzielność w dochodzeniu do wiedzy. Nie odstraszają go żmudne poszukiwania ani przeszkody – pragnie odkryć nieznane i przysłużyć się potomności. Nie jest przy tym specjalnie towarzyski. Nie jest też zamknięty na ludzi, po prostu ciężko mu wygospodarować trochę czasu. Nie stroni od przyjaźni, ale znajomych dobiera według surowych kryteriów. Gardzi ludźmi, dla których ważne są w życiu pieniądze i sława. Jest wyczulony na kłamstwo, obłudę, nie znosi braku tolerancji oraz łamania praw innych. To spokojny, uczynny i miły człowiek, cieszący się sympatią otoczenia.

Mirosław. To energiczny mężczyzna. Ma wiele uzdolnień, ale zajmuje się tylko tym, co go interesuje. Jest niezależnym i dumnym awanturnikiem, dlatego w młodości chętnie podróżuje i szaleje. Musi wszystkiego dotknąć i doświadczyć. Nie lubi samotności, więc swoje pasje i pomysły chętnie dzieli z przyjaciółmi. Z nim nikt się nie nudzi. Mirosław jest bardzo obiektywny i nieraz potrafi przyznać się do błędu. Nie da mu się zamydlić oczu, ponieważ precyzyjnie ocenia ludzi. Oprócz pociągającego stylu bycia posiada równie ciekawe wnętrze – skłonny jest zarówno do działania, jak i refleksji. Nie pogardzi zatem spokojnym spacerem albo piknikiem. Dość późno dojrzewa do założenia rodziny, pragnie czuć się kochanym.

Chcesz wiedzieć co oznacza imię Twojego ukochanego? Napisz je w komentarzu!

Źródło tekstu: http://www.ksiegaimion.com/imiona-meskie || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię