Kosmetyki idealne dla chłopaka
Źródło: Pinterest

Poznaj znaczenia męskich imion, rozpoczynających się na literę R!

Nasze imię ma wpływ na to, jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa, co oznacza imię Twojego chłopaka? Czytaj dalej!

Znaczenia męskich imion na literę R!

Radosław

Radosław to mężczyzna kulturalny, inteligentny, pełny entuzjazmu i pogodnie nastawiony do życia. Posiada duże poczucie humoru oraz mnóstwo niekonwencjonalnych pomysłów. Wszelkie decyzje lubi podejmować samodzielnie. To mężczyzna niezależny, który z reguły nie zgadza się z opinią większości. W swych działaniach jest bardzo wytrwały i pracowity. Lubi olśniewać otoczenie swoją osobą. Cechuje go przy tym duża kultura osobista, szlachetność i łagodność. Wobec nowopoznanych osób zachowuje dystans i stawia wysokie wymagania swym znajomym. Sobie również nieustannie podnosi poprzeczkę. Rzadko wyjawia własne uczucia, plany i przemyślenia. Lepiej sobie radzi w sprawach zawodowych niż sercowych.

Rafał

To nerwowy choleryk, stale w stanie wrzenia i wojny. Jest bardzo ciekawy świata, ale nieuważny. Często podejmuje się wielu rzeczy naraz, pracuje zrywami i zapomina o zobowiązaniach. Jest przy tym niezależny, robi wszystko sam i według własnego pomysłu. Należy dać mu czas, a przetrawiwszy wszystkie argumenty, w końcu przyjmie inny punkt widzenia. Niełatwo jest z nim postępować. Odgrywa człowieka o silnej woli, ze skłonnością do ataków i agresji, w rzeczywistości jest jednak uległy i buja w obłokach. Wyobraźnia zdecydowanie góruje u niego nad racjonalizmem. Przede wszystkim jest sympatyczny, uczynny i zgodny. Przejmuje rolę duszy towarzystwa i gawędziarza. Nie potrafi jednak okazywać uczuć.

Remigiusz

Ma niezwykłą i zaskakującą naturę. Posiada dwa oblicza, z których dominuje spokojne oraz flegmatyczne podejście do obowiązków. W sytuacjach kryzysowych pokazuje pazur, chwyta za ster i wyprowadza okręt na bezpieczne wody. Posiłkuje się wrodzonym sprytem, intuicją oraz sporą inteligencją. Nie lubi mimo to systematycznie się uczyć. Sam stanowi o swoim losie, zdecydowanie nie ulegając wpływom. Posiada wiele wrażliwości i nieśmiałą naturę ale skrywa je pod płaszczem towarzyskiego jegomościa. Kocha dobrą kuchnię, doborowe towarzystwo i wygodne życie. Jego uczucia otaczają łagodnością oraz paraliżują.

Robert

Robert to choleryk o silnej pobudliwości i dużej aktywności. Zdecydowanie czerpie z życia pełnymi garściami. Jego zaletami są przebiegłość, dar dyplomacji, ogromna siła przekonywania i mimo wszystko cierpliwość. Zastanawia się, zanim się uniesie, i często udaje jedynie wybuch gniewu, by zostawić sobie furtkę odwrotu. Dość łatwo ulega wpływom. Doskonale przystosowuje się do każdego trybu życia i zawsze spada na cztery łapy. Ceni sobie przyjaźń i bardzo starannie wybiera bliskich znajomych. Często usiłuje przejąć stery i zapanować nad otoczeniem. Pragnie, by go kochano, by mu to mówiono, by zasypywano go deklaracjami miłości i czułości. Niezbędna jest mu aprobata otoczenia.

Roman

To cierpliwy, dokładny, niestrudzony w dążeniu do celu mężczyzna. Pewny siebie aż do przesady i nieraz w tym niebezpieczny. W pracy lubi wykazać się wyobraźnią oraz intelektem. Ponadto cechuje go niebywała intuicja i wyczucie. Zawsze obiera najprostszą drogę, gdyż nie znosi utrudniać sobie życia. Cechuje go pozorny spokój. Jest człowiekiem poważnym i tajemniczym. Raczej małomówny, sprawia wrażenie odludka oraz nudziarza. Chętnie posługuje się sarkazmem i nie szczędzi innym uszczypliwych uwag. Nie znosi ludzi słabych, szanuje za to tych, którzy potrafią stawić mu czoła. W miłości czuły i delikatny.

Rudolf

Rudolf to opanowany, uczciwy i ambitny mężczyzna. Nie dość jednak systematyczny. Pracuje zrywami, nieregularnie i samowolnie. Musi widzieć przed sobą konkretną nagrodę, aby podjąć trud. Z reguły stara się zabłysnąć jako genialny pomysłodawca, który wszystko wie i najlepiej wykona. Nie boi się wyzwań i podejmie każde zlecenie, jeśli odpowiednio pokieruje się jego potencjałem. Jest bardzo rzeczowy i praktyczny. Niezmiennie dziwi go ludzka ignorancja. Sam chętnie znajduje powiązania najdrobniejszych zdarzeń. Lubi towarzystwo wiernych słuchaczy i cieszy się sympatią, chociaż bywa oschły i szorstki w obyciu.

Ryszard

To mężczyzna o wyjątkowo logicznym umyśle, bardzo pewny siebie i zaangażowany w działania. Twardo stąpa po ziemi, pragnąc być najlepszym we wszystkim. Cechuje się precyzją, zdyscyplinowaniem oraz praktycznym podejściem do życia. Dyplomatą nie potrafi być w ogóle, obce mu subtelność i rozważania egzystencjalne. Prezentuje wszystko to co męskie może być w mężczyźnie. Niezwykle ceni sobie niezależność w działaniu oraz myśleniu. Bywa przemądrzały, wybuchowy, wrażliwy na swoim punkcie i bardzo dumny. Trzeba umiejętnie z nim postępować. W miłości niezbyt wylewny, ale zmysłowy i wierny. Sprawiedliwy ojciec.

Chcesz wiedzieć co oznacza imię Twojego ukochanego? Napisz je w komentarzu!

Polecamy: Znaczenia męskich imion na literę M!

Największe przewinienia chłopaków
Źródło: Pinterest

Źródła tekstu: http://www.ksiegaimion.com/imiona-meskiehttp://www.imiona.com | https://www.znaczenie-imion.net/

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj