Nasze imię ma wpływ na to jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa co oznacza imię Twojego ukochanego? Sprawdź!

Radosław. Radosław to mężczyzna kulturalny, inteligentny, pełny entuzjazmu i pogodnie nastawiony do życia. Posiada duże poczucie humoru oraz mnóstwo niekonwencjonalnych pomysłów. Wszelkie decyzje lubi podejmować samodzielnie. To mężczyzna niezależny, który z reguły nie zgadza się z opinią większości. W swych działaniach jest bardzo wytrwały i pracowity. Lubi olśniewać otoczenie swoją osobą. Cechuje go przy tym duża kultura osobista, szlachetność i łagodność. Wobec nowopoznanych osób zachowuje dystans i stawia wysokie wymagania swym znajomym. Sobie również nieustannie podnosi poprzeczkę. Rzadko wyjawia własne uczucia, plany i przemyślenia. Lepiej sobie radzi w sprawach zawodowych niż sercowych.

Rafał. To nerwowy choleryk, stale w stanie wrzenia i wojny. Jest bardzo ciekawy świata, ale nieuważny. Często podejmuje się wielu rzeczy naraz, pracuje zrywami i zapomina o zobowiązaniach. Jest przy tym niezależny, robi wszystko sam i według własnego pomysłu. Należy dać mu czas, a przetrawiwszy wszystkie argumenty, w końcu przyjmie inny punkt widzenia. Niełatwo jest z nim postępować. Odgrywa człowieka o silnej woli, ze skłonnością do ataków i agresji, w rzeczywistości jest jednak uległy i buja w obłokach. Wyobraźnia zdecydowanie góruje u niego nad racjonalizmem. Przede wszystkim jest sympatyczny, uczynny i zgodny. Przejmuje rolę duszy towarzystwa i gawędziarza. Nie potrafi jednak okazywać uczuć.

Remigiusz. Ma niezwykłą i zaskakującą naturę. Posiada dwa oblicza, z których dominuje spokojne oraz flegmatyczne podejście do obowiązków. W sytuacjach kryzysowych pokazuje pazur, chwyta za ster i wyprowadza okręt na bezpieczne wody. Posiłkuje się wrodzonym sprytem, intuicją oraz sporą inteligencją. Nie lubi mimo to systematycznie się uczyć. Sam stanowi o swoim losie, zdecydowanie nie ulegając wpływom. Posiada wiele wrażliwości i nieśmiałą naturę ale skrywa je pod płaszczem towarzyskiego jegomościa. Kocha dobrą kuchnię, doborowe towarzystwo i wygodne życie. Jego uczucia otaczają łagodnością oraz paraliżują.

Robert. Robert to choleryk o silnej pobudliwości i dużej aktywności. Zdecydowanie czerpie z życia pełnymi garściami. Jego zaletami są przebiegłość, dar dyplomacji, ogromna siła przekonywania i mimo wszystko cierpliwość. Zastanawia się, zanim się uniesie, i często udaje jedynie wybuch gniewu, by zostawić sobie furtkę odwrotu. Dość łatwo ulega wpływom. Doskonale przystosowuje się do każdego trybu życia i zawsze spada na cztery łapy. Ceni sobie przyjaźń i bardzo starannie wybiera bliskich znajomych. Często usiłuje przejąć stery i zapanować nad otoczeniem. Pragnie, by go kochano, by mu to mówiono, by zasypywano go deklaracjami miłości i czułości. Niezbędna jest mu aprobata otoczenia.

Czytaj dalej:

2 KOMENTARZE

    • Męskich imion na literę P jeszcze nie było 🙂 Dodamy, ale prosimy o cierpliwość, bo jest jeszcze kilka literek w kolejce 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię