Chłopak puszcza oczko
Źródło: Pinterest

Poznaj znaczenia męskich imion, rozpoczynających się na literę S!

Nasze imię ma wpływ na to, jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa, co oznacza imię Twojego chłopaka? Czytaj dalej!

Znaczenia męskich imion na literę S

Samuel

Najbardziej charakterystyczną cechą mężczyzny noszącego to imię jest jego opanowanie. Jest on ogromnie zrównoważony bez względu na okoliczności i na to, jaka burza aktualnie rozgrywa się w  jego wnętrzu – na pewno nie da tego po sobie poznać i będzie silił się na okazanie całkowitej obojętności. Wyróżnia się także swoją przedsiębiorczością, dzięki której odnosi znaczące sukcesy i może zapewnić spokój materialny swojej rodzinie. Posiada bardzo jasno określone cele, do których wytrwale dąży. Jest pracowity, więc zazwyczaj ma mało wolnego czasu, ale i tak nie szczędzi go na pomaganie innym, gdyż w swej wrażliwości nikomu nie potrafi odmówić swego wsparcia, w czym nawet nieraz posuwa się do przesady, czyniąc to swoim kosztem, ale i tak nie wyciąga z tego nauczki na przyszłość, bo ma zbyt miękkie serce, by odmówić nawet temu, na kim się już kiedyś zawiódł.

Sebastian

To aktywny idealista. Pasjonuje go wszystko, co związane z życiem, a przy tym szlachetne, wartościowe i przydatne. Praca odgrywa dla niego ważną rolę, daje mu bowiem możliwość realizacji ideałów, w które wierzy. Pracując zapomina też o zmartwieniach i problemach. Ze znajomymi utrzymuje dobre relacje, ponieważ ma ugodową naturę. Chętnie pomaga, udziela porad, pociesza. Nie traci jednak czasu na rozmowy i ploteczki, do tego świetnie wyczuwa, gdy ktoś mataczy lub nie jest szczery. Silnie sprzeciwia się kłamstwu i obłudzie. Na co dzień jest bardzo łagodnym oraz dobrym mężczyzną o silnej psychice. Posiada zmysł rodzinny, ale niestety praca odgrywa najczęściej ważniejszą rolę w jego życiu.

Seweryn

Seweryn jest ambitny ale też cichy i wycofany. To nie jest typ zdobywcy, chociaż wiele może osiągnąć. Wszystko zawdzięcza pracy swoich rąk, cierpliwości i wytrwałości. Nie boi się ryzyka ani żadnych zawiłych zleceń. Chętnie niesie pomoc innym i zawsze służy dobrą radą. Sam z trudem mówi o sobie, lubi rozmyślać i trzyma się raczej na uboczu. To małomówny romantyk. Mimo ogromnej skrytości i nieufności wobec ludzi cieszy się powodzeniem u kobiet. Z trudem nawiązuje jednak bliższe relacje towarzyskie oparte na wymianie. On woli słuchać i sprawdza się w tym doskonale. Poczucie bezpieczeństwa daje mu rodzina.

Sławomir

Jest skazany na sukces a szczęście mu w tym dopisuje. Jest inteligentny oraz otwarty na nowe wyzwania. Niestety brak mu systematyczności i pracowitości, ale za to dokonuje cudów. Sławomir to nieco artystyczna dusza o wszechstronnym umyśle. Posiada inteligencję jednocześnie analityczną, jak i syntetyczną. Jest pewny siebie, ambitny oraz uparty. Łatwo wyprowadzić go z równowagi, ponieważ kierują nim emocje. Porażki znosi łatwo. Najbardziej nie lubi samotności. To szalenie towarzyski osobnik oraz wierny przyjaciel. Jest człowiekiem obiektywnym i sprawiedliwym. Błyskawicznie ocenia ludzi, rozpoznając, kto jest wart zaufania. Wrażliwy na kobiece wdzięki, oczekuje wyrazów miłości.

Stanisław

Duża pewność siebie, pracowitość i konsekwencja w działaniu zapewniają Stanisławowi sukcesy zawodowe. Jest otwarty na wyzwania i chętnie podejmuje każde zlecenie. Tak bardzo pragnie coś robić, iż zdarza mu się wyręczać innych, wtrącając się w nie swoje sprawy. Stanisław nie znosi bezczynności. Posiada inteligencję syntetyczną, więc prędko orientuje się w założeniach zleceń. Na szczegóły nie ma czasu. Porażki lekceważy, nigdy nie obwiniając o nie siebie. Cieszy się powodzeniem u płci przeciwnej i szacunkiem u znajomych. Chętnie pomaga, jest zapobiegliwy, zaradny, opiekuńczy i czarujący. Od rodziny wymaga całkowitego podporządkowania się. Doskonale wywiązuje się jednak z roli pana domu i ojca.

Stefan

Stefan jest spokojny, bardzo skryty i nieco mroczny. Owiewa go aura tajemniczości. Niestety nie wierzy we własne siły i umiejętności, chociaż ambicji mu nie brak. To cierpliwy i pracowity mężczyzna o twórczej wyobraźni. Doskonale radzi sobie w trudnych sytuacjach i w skomplikowanych zagadnieniach. Z prostymi miewa problem. Swoje niepowodzenia ciężko przeżywa w samotności. Zawsze chętny do pomocy innym, za nic nie przyjmie jej sam. Niechętnie się zwierza, za to jest idealnym słuchaczem, który rozumie innych. Ma tendencje do pogrążania się w depresji. Siłę i oparcie znajduje w rodzinie.

Sylwester

Idealny współpracownik, przyjaciel i partner. Ma silną potrzebę działania zespołowego, jest otwarty i chłonie wszelkie nowości. Z reguły dobrze dogaduje się z ludźmi, ceniąc sobie przy tym kontakty z osobami o podobnych zapatrywaniach i wartościach. Podświadomie, chętniej otacza się tym, na których może wywierać wpływ, samemu ulegając dominacji rodziny. Nie jest typem samotnika. Sens jego życiu nadają bliscy i dom, w którym ktoś na niego czeka. Potrzebuje zapewniania o miłości i okazywania uczuć. Prowadzi tym samym aktywne życie towarzyskie, bywa przekorny i zabawny. Niemiłosiernie dokucza, jeśli kogoś obdarzy sympatią. Z pozoru flegmatyczny, posiada doskonały refleks i jest bardzo pomysłowy.

Szymon

Szymon jest tajemniczy i posiada niebywałą moc przekonywania innych. Pilnie strzeże swojej prywatności i nigdy nie zapomina wyrządzonych mu krzywd. Bywa do tego tak poważny, że nieraz staje się nudny, ale się tym nie przejmuje. Nie jest towarzyskim typem, za to doskonale zorganizowanym i cierpliwym. Nie ulega wpływom, potrafi być obiektywny oraz poświęcić wszystko dla sprawy, gdy zajdzie taka potrzeba. Cechuje go pewność siebie granicząca z fanatyzmem oraz natura pełna sprzeczności. Samorealizuje się tylko w działaniu i to w działaniu za każdą cenę. Szanuje tylko tych ludzi, którzy potrafią stawić mu opór. Z zasady nie okazuje uczuć, nawet gdy targają nim silne porywy namiętności lub czułości.

Chcesz wiedzieć co oznacza imię Twojego chłopaka, przyjaciela lub brata? Napisz je w komentarzu! 🙂

Polecamy: Znaczenia męskich imion na literę W

Chłopak puszcza oczko
Źródło: Pinterest
Źródła tekstu: http://www.ksiegaimion.com/imiona-meskiehttp://www.imiona.com | https://www.znaczenie-imion.net/

3 KOMENTARZE

  1. No w sumie to brata nie mam…chłopaka to też nie bo dziewczyny są lepsze moim zdaniem, przyjaciela znaczenie to nie obchodzi mnie ale moje to ten bardziej mnie obchodzi (Norbert) Damn

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj