Nasze imię ma wpływ na to jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa co oznacza imię Twojego ukochanego? Sprawdź!

Samuel. Najbardziej charakterystyczną cechą mężczyzny noszącego to imię jest jego opanowanie. Jest on ogromnie zrównoważony bez względu na okoliczności i na to, jaka burza aktualnie rozgrywa się w  jego wnętrzu – na pewno nie da tego po sobie poznać i będzie silił się na okazanie całkowitej obojętności. Wyróżnia się także swoją przedsiębiorczością, dzięki której odnosi znaczące sukcesy i może zapewnić spokój materialny swojej rodzinie. Posiada bardzo jasno określone cele, do których wytrwale dąży. Jest pracowity, więc zazwyczaj ma mało wolnego czasu, ale i tak nie szczędzi go na pomaganie innym, gdyż w swej wrażliwości nikomu nie potrafi odmówić swego wsparcia, w czym nawet nieraz posuwa się do przesady, czyniąc to swoim kosztem, ale i tak nie wyciąga z tego nauczki na przyszłość, bo ma zbyt miękkie serce, by odmówić nawet temu, na kim się już kiedyś zawiódł.

Sebastian. To aktywny idealista. Pasjonuje go wszystko, co związane z życiem, a przy tym szlachetne, wartościowe i przydatne. Praca odgrywa dla niego ważną rolę, daje mu bowiem możliwość realizacji ideałów, w które wierzy. Pracując zapomina też o zmartwieniach i problemach. Ze znajomymi utrzymuje dobre relacje, ponieważ ma ugodową naturę. Chętnie pomaga, udziela porad, pociesza. Nie traci jednak czasu na rozmowy i ploteczki, do tego świetnie wyczuwa, gdy ktoś mataczy lub nie jest szczery. Silnie sprzeciwia się kłamstwu i obłudzie. Na co dzień jest bardzo łagodnym oraz dobrym mężczyzną o silnej psychice. Posiada zmysł rodzinny, ale niestety praca odgrywa najczęściej ważniejszą rolę w jego życiu.

Seweryn. Seweryn jest ambitny ale też cichy i wycofany. To nie jest typ zdobywcy, chociaż wiele może osiągnąć. Wszystko zawdzięcza pracy swoich rąk, cierpliwości i wytrwałości. Nie boi się ryzyka ani żadnych zawiłych zleceń. Chętnie niesie pomoc innym i zawsze służy dobrą radą. Sam z trudem mówi o sobie, lubi rozmyślać i trzyma się raczej na uboczu. To małomówny romantyk. Mimo ogromnej skrytości i nieufności wobec ludzi cieszy się powodzeniem u kobiet. Z trudem nawiązuje jednak bliższe relacje towarzyskie oparte na wymianie. On woli słuchać i sprawdza się w tym doskonale. Poczucie bezpieczeństwa daje mu rodzina.

Czytaj dalej:

2 KOMENTARZE

  1. No w sumie to brata nie mam…chłopaka to też nie bo dziewczyny są lepsze moim zdaniem, przyjaciela znaczenie to nie obchodzi mnie ale moje to ten bardziej mnie obchodzi (Norbert) Damn

    • Będą znaczenia imion na literę ,,N”! Ale prosimy o cierpliwość 😉 Miło nam gościć mężczyznę na naszej stronie :>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here