Nasze imię ma wpływ na to jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa co oznacza imię Twojego ukochanego? Sprawdź!

Wacław. Niebezpiecznie stanąć mu na drodze, gdyż Wacław walczy do upadłego, na oślep brnąc do celu. Nie ma dla niego przeszkody nie do pokonania. Musi działać, inaczej czuje, że się cofa. Sens jego pracy nadaje rywalizacja. Lubi się dokształcać, aby objąć prowadzenie. Bardziej od sławy i zaszczytów cieszy go satysfakcja z dobrze wykonanego zadania. Sprawiedliwy – brzydzi się cwaniactwem i kombinatorstwem. Świetnie łagodzi każdy spór i chętnie pomaga w potrzebie. Ma mimo to dość chłodną osobowość. O przyjaciół nie zabiega, woli będących wyzwaniem wrogów. Cieszy się jednak sympatią, gdyż jest szlachetny i wrażliwy.

Waldemar. Waldemar choć ulega słomianemu zapałowi, jest solidnym pracownikiem. Ma głowę pełną pomysłów i z entuzjazmem je realizuje. Bez problemu zdobywa wiedzę, a wrodzona przedsiębiorczość i błyskotliwy umysł tworzą z niego biznesmena. To obrotny, ambitny mężczyzna, do tego bardzo uczciwy. Stara się unikać ryzyka, ale nie znosi łatwizny i utartych schematów. Lubi błyszczeć w towarzystwie, z czym czasem przesadza. Rozpiera go energia witalna i często działa z rozmachem. To przekorny mężczyzna, z którym ciężko się dogadać, jednak można liczyć na jego pomoc. Trudny przeciwnik, ale serdeczny i oddany przyjaciel.

Wiesław. To charyzmatyczny, przedsiębiorczy, oryginalny i przenikliwy mężczyzna idealnie wypełniający swoje obowiązki. Odważnie stawia czoła wyzwaniom. Problemy rozwiązuje nieszablonowo, zadziwiając nieraz otoczenie. Do tego twardy negocjator, chociaż czarujący i życzliwy. Jego wadą jest niecierpliwość. Posiada licznych przyjaciół, którym chętnie pomaga. Każdego wysłucha i zrozumie. W towarzystwie błyszczy elokwencją oraz dowcipem. Mimo przewinień nikt się na niego długo nie gniewa. Z łatwością zdobywa sobie ludzką przychylność. Nie narzeka na brak powodzenia u kobiet. Przedkłada jednak przyjaciół nad rodzinę.

Czytaj dalej:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here