Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, czy związek z bratem przyjaciółki to dobry pomysł? W tym wpisie znajdziesz ?za” i ?przeciw”, które pomogą Ci w podjęciu tej decyzji.

Brat najbliższej przyjaciółki to często pierwsza miłość dla wielu nastolatek. Zazwyczaj uczucie do niego mija po jakimś czasie, ale nie zawsze tak się dzieje. Co zrobić, gdy mimo upływu miesięcy, czy nawet lat, Twoje serce wciąż zaczyna mocniej bić na jego widok?

Związek z bratem przyjaciółki – za i przeciw

ZA – często go widzisz, więc wiesz bardzo dużo na jego temat. Dzięki temu będzie Ci znacznie łatwiej go poderwać.

PRZECIW – to co jest zaletą, może być jednocześnie też wadą. Z jednej strony wiesz jaki ma charakter, co lubi, a czego nie, ale z pewnością nieraz słuchałaś jak Twoja przyjaciółka na niego narzeka, a on niekoniecznie chciałby, żebyś wiedziała o wszystkim.

ZA – istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twoja przyjaciółka mogłaby szepnąć mu czasem miłe słówko na Twój temat, co zwiększyłoby Twoje szanse u niego.

PRZECIW – jeśli oni się pokłócą, będziesz w niezręcznej sytuacji. Możesz się wtedy czuć rozdarta, szczególnie jeśli oni zaczną Cię wciągać w swoje sprzeczki.

ZA – ominie Cię stres związany z poznaniem jego rodziców. Będąc w odwiedzinach u swojej przyjaciółki z pewnością zdążyłaś poznać jej rodziców i zaskarbić sobie ich sympatię.

PRZECIW – rozstanie z nim może oznaczać również koniec przyjaźni. Wiele tutaj zależy od tego jak mocna dzieli ich więź i z jakiego powodu związek miałby się rozpaść. Tego oczywiście nikt wcześniej nie planuje, ale warto mieć to na uwadze, bo w życiu bywa różnie.

Podejmując decyzję, czy warto wiązać się z bratem przyjaciółki, powinnaś się wcześniej dobrze zastanowić. Rezygnując możesz żałować do końca życia, że nie spróbowałaś, a wchodząc w to, musisz się liczyć z tym, że w razie rozstania, ucierpi na tym również Twoja relacja z siostrą chłopaka.

Polecamy: 4 sygnały, że masz u niego szansę

Źródło zdjęć: Pinterest

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj