Możesz stać się obiektem kpin. Powodem może być właśnie to, że dzielące Was lata rzucają się w oczy. Oczywiście nie powinnaś się tym przejmować, niemniej jest to nieprzyjemne.

On mógł nie dojrzeć jeszcze do związku. Różnie z tym bywa i czasem nawet starsi od Ciebie chłopcy mogą być nadal niegotowi na związek, jednak im młodszy chłopak, tym to prawdopodobieństwo wzrasta.

On może chcieć zaimponować kumplom. Oczywiście nie musi tak być, ale dla młodych chłopaków kumple są bardzo ważni, a chęć zaimponowania im ogromna. Związek ze starszą od siebie dziewczyną to na pewno coś, czym można się chwalić przed znajomymi.

Jeżeli dobrze czujesz się w jego towarzystwie i widzisz, że on jest tak samo mocno zaangażowany w Waszą relację to nie patrz na to ile lat Was dzieli, bo możesz stracić cenną dla Ciebie znajomość i żałować do końca życia, że nie spróbowałaś. Nie powinnaś również przejmować się opinią innych, bo przecież chodzi o Twoje szczęście 🙂

Związek z młodszym chłopakiem

Źródło zdjęć: Pixabay

2 KOMENTARZE

  1. Ja mam chłopaka który jest młodszy ode mnie o 3 lata. Na szczęście on wygląda na starszego ode mnie. Na poczatku było trudno, zwłaszcza gdy rodzina sie dowiedziała o tym. Znajomi również dziwnie sie patrzyli. Ale wiecie co? To przecież moja sprawa z kim jestem. Na ludzi nie warto zwraca uwagę. To tylko idee społeczne które się przyjęły, że taki wlasnie powinien byc chłopak. Starszy, zbudowany itd. A to przecież chodzi o nas samych. Nie dajcie sobie wmówić tych idei 🙂 Pozdrawiam, całuski !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here