porady miłosne dla chłopaków
Źródło: Pinterest

Zastanawiasz się, czy związek ze starszą dziewczyną to dobry pomysł? W takim razie ten wpis jest dla Ciebie!

Różnica wieku w związku nie jest niczym szokującym, choć przyjęło się, że najczęściej to chłopak jest starszy od dziewczyny. Odwrotna sytuacja nie jest spotykana tak często, dlatego może wzbudzać większe emocje w Waszym najbliższym otoczeniu. W tym wpisie zamieszczamy plusy i minusy takiej relacji.

Związek ze starszą dziewczyną – za i przeciw

Poznaj wady i zalety związku z dziewczyną starszą od Ciebie.

ZA – starsza dziewczyna jest bardziej dojrzała, więc ta relacja może być bardziej poważna, niż gdybyś związał się z kimś młodszym od siebie.

PRZECIW – już nawet kilka lat różnicy może sprawić, że będziecie mieli różne cele i inne problemy, co może prowadzić do kłótni.

ZA – związek ze starszą dziewczyną to szansa dla Ciebie, żebyś zmężniał i również stał się bardziej poważny oraz odpowiedzialny.

PRZECIW – zarówno Ty, jak i ona, możecie mieć problem, żeby odnaleźć się w grupach Waszych znajomych.

ZA – prawdopodobnie ona ma większe doświadczenie, jeżeli chodzi o związki, więc możesz się od niej wiele nauczyć.

PRZECIW – Twoja dziewczyna może stać się obiektem żartów, że nie udało jej poderwać kogoś, w swoim wieku. Tak samo Ty możesz spotkać się z niepochlebnymi komentarzami.

Tak naprawdę to, czy związek ze starszą dziewczyną ma sens i czy się uda, zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Jeżeli Wy jesteście ze sobą szczęśliwi, to nie warto patrzeć na innych, bo ludzie zawsze będą gadać, a my powinniśmy żyć po swojemu.

Czytaj także: Jakie cechy charakteru u chłopaka kręcą dziewczyny?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj