Regulamin zakupu ebooka

Wydawcą ebooka 10 sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń! jest portal dlanastolatek.pl. 

Podstawowe definicje

Regulamin – definiuje niniejszy regulamin.

Klient – osoba, która zdecydowała się na zakup ebooka. Administratorem danych osobowych Klienta jest Sprzedawca.

Sprzedawca – właściciel serwisu dlanastolatek.pl

Serwis – jest to strona internetowa Sprzedawcy: dlanastolatek.pl

Usługa premium – są to ebooki, czyli pliki w formacie PDF udostępnione odpłatnie przez Sprzedawcę w Serwisie. Jest to usługa płatna zawarta pomiędzy Klientem, a Sprzedawcą na zasadach umieszczonych w Regulaminie.

Usługa płatności online – definiuje sposób płatności i dostępu do zablokowanej Usługi Premium, gdzie płatność realizowana jest przelewem bankowym.

Umowa sprzedaży – oznacza umowę sprzedaży zawartą między Sprzedawcą, a Klientem na zasadach określonych w Regulaminie.

Zasady korzystania z Serwisu i postanowienia ogólne

1) Prawa do Serwisu, majątkowe prawa autorskie, prawa własności domeny internetowej posiada Sprzedawca.

2) W Serwisie istnieją zarówno treści darmowe, jak i Usługi premium. Sprzedawca nie odpowiada za jakiekolwiek szkody wynikłe z ich korzystania.

Zamówienia, płatności, reklamacje

1) Klient może składać zamówienia Usług premium przez wszystkie dni tygodnia o dowolnej porze. Proces realizacji zamówienia do Usługi premium w Serwisie odbywa się w sposób automatyczny z wykorzystaniem płatności przelewem bankowym z wykorzystaniem serwisu Dotpay. Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty – klient otrzymuje możliwość pobrania ebooka.

2) Klient może zakupić Usługę premium poprzez kliknięcie przycisku KUP EBOOKA. W kolejnym kroku Klient zostaje przeniesiony do strony wyboru banku, gdzie może dokonać płatności za dostęp do Usługi premium.

3) Zawarcie Umowy sprzedaży następuje w momencie zakupu Usługi premium. Klientowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy.

4) Ceny w Serwisie prezentowana przy Usłudze premium jest ceną brutto.

5) Klient przed zakupem jest informowany o długości dostępu do Usługi premium, a płatność dokonywana jest za pośrednictwem przelewu bankowego przez zewnętrzny system płatności – Dotpay.

6) Klient ma prawo zgłosić reklamację Usługi Premium do Sprzedawcy drogą mailową. Treść reklamacji należy wysłać na adres e-mail: dlanastolatek.pl@gmail.com. Czas na rozpatrzenie reklamacji to 14 dni roboczych. Platforma internetowego rozstrzygania sporów pomiędzy Klientami a przedsiębiorcami na szczeblu unijnym dostępna jest pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/