Filmy idealne na wieczór
Źródło: Pinterest

W tym wpisie przygotowaliśmy dla Was 10 strasznych horrorów, idealnych na jesienne wieczory.

Lubicie oglądać straszne filmy? Specjalnie dla Was przygotowałyśmy zestawienie 10 najbardziej przerażających horrorów, które będą idealne na długie, jesienne wieczory. Sprawdźcie nasze propozycje!

10 przerażających horrorów, idealnych na jesienne wieczory!

1. The Ring

Rachel Keller, dziennikarka z Seattle, dowiaduje się o kasecie wideo, której obejrzenie rzekomo ma doprowadzić do śmierci. Sceptycznie nastawiona Rachel odnajduje kasetę i ogląda ją. Kiedy film się kończy, dzwoni telefon. Przerażający głos w słuchawce oznajmia, że zostało jej jeszcze siedem dni życia. Teraz Rachel skłonna jest uwierzyć. Stara się zrobić wszystko, aby odkryć tajemnicę taśmy i przeżyć. Motywacji dodaje jej fakt, że z taśmą zaznajomili się także jej syn oraz długoletni przyjaciel, będący jednocześnie ojcem jej syna, Aidana.

Źródło: Pinterest

2. Obecność

Historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach. Lorraine Warren i Ed Warren są badaczami zjawisk paranormalnych. Pewnego dnia zostają wezwani przez rodzinę, mieszkającą na odludnej farmie. Okazuje się, że w ich domu mieszka tajemnicza zjawa, niedająca im spokoju. W domu rodziny, napotykają klasyczne oznaki demonów. Para badaczy staje do walki z najstraszniejszym demonem, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.

Źródło: Pinterest

3. Obecność 2

Lorraine i Ed Warren udają się do północnej części Londynu, aby pomóc samotnej matce wychowującej czwórkę dzieci, której dom jest nawiedzany przez złośliwe duchy.

Źródło: Pinterest

4. Koszmar z ulicy Wiązów

Ulicę Wiązów w prowincjonalnym Springwood, zamieszkuje piętnastoletnia Tina Gray ? dziewczyna, którą prześladują senne koszmary. Ich antybohaterem jest mężczyzna w czerwono-zielonym swetrze i starym kapeluszu, o pokrytej bliznami po poparzeniach twarzy, uzbrojony w rękawicę wyposażoną w cztery ostrza. Sny stają się coraz bardziej realistyczne i którejś nocy Tina budzi się z krzykiem, by odkryć, że jej koszula nocna została pocięta, podobnie jak w jej śnie.

5. Naznaczony

Młode małżeństwo, Josh i Rai, wraz z trójką dzieci, wprowadza się do nowego domu. Początkowa radość zostaje jednak stłumiona za sprawą dziwnych, tajemniczych zjawisk, które dają o sobie znać nowym lokatorom. Wkrótce syn Josha i Rai, zapada śpiączkę w wyniku upadku z drabiny. Kiedy małżonkowie decydują się na zmianę mieszkania, okazuje się, że to nie rozwiązuje problemu.

6. Szubienica

Uczniowie postanawiają wystawić sztukę, podczas której 20 lat wcześniej, doszło do nieszczęśliwego wypadku. Szybko dowiadują się, że pewne rzeczy należy zostawić w spokoju.

7. Poltergeist

Podmiejski dom rodziny Bowenów opanowują złe duchy. Po zniknięciu córki, domownicy jednoczą siły, by ją odzyskać.

8. Wzgórza mają oczy

Kiedy jadący przez pustynię samochód psuje się, pasażerowie stawiają czoła zmutowanym kanibalom.

9. Mama

Pewnego dnia ktoś brutalnie morduje matkę małych Lilly i Victorii. Tego samego dnia, obydwie znikają w tajemniczych okolicznościach. Lucas, wujek maluchów, i jego narzeczona Annabel, poszukują ich z determinacją. Dzieci zostają odnalezione dopiero po pięciu latach ? żyją niemal jak zwierzęta, w leśnej chacie. Lucas i Annabel zostają ich prawnymi opiekunami. Kiedy dziewczynki wprowadzają się do nich, w domu zaczynają się dziać niepokojące rzeczy. Dorośli orientują się, że zamieszkał z nimi jeszcze jeden nowy lokator…

10. Sinister

Ellison, autor popularnych powieści kryminalnych, wykorzystuje w pracy autentyczne historie. Właśnie wprowadził się z żoną i dwojgiem dzieci do starego domu i ma nadzieję, że napisze tu kolejny bestseller. Znajduje inspirację, kiedy odkrywa na strychu projektor i pudło filmów. Okazuje się, że to zapis brutalnych zbrodni. Z ręki nieznanego mordercy giną poprzedni mieszkańcy domu Ellisona. Pisarz zaczyna prowadzić własne śledztwo.

Oglądałyście któreś z powyższych filmów? Dajcie nam znać, co o nich myślicie!

Źródło zdjęć: https://pl.wikipedia.org || http://www.filmweb.pl

6 KOMENTARZE

  1. Ja bym poleciła coś jak „Widmo” czy „Tożsamość” może nie straszne, ale fabuła genialna, za to z wymienionych powyżej „przerażających horrorów” usunęłabym „Koszmar z ulicy Wiązów” – owszem horror ciekawy, ale straszny? Nie nazwałabym go tak xd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj