Nie możesz żyć bez telefonu? W takim razie koniecznie sprawdź przydatne aplikacje na Twojego smartfona, które powinna znać każda modna nastolatka 🙂

1. No Crop lub VSCO Cam. Jeśli korzystasz z Instagrama na pewno nie raz miałaś problem z dopasowaniem wielkości zdjęcia. Dzięki tym aplikacjom nie musisz ich przycinać. Ze zdjęć możesz zrobić kolaż, dodać kolorową ramkę – możliwości masz mnóstwo!

2. Pump Up – aplikacja pełna motywacji do ćwiczeń! W obsłudze jest bardzo podobna do Instagrama. Znajdziesz tam wiele inspirujących zdjęć, propozycje ćwiczeń, możesz również sprawdzić ile kalorii spaliłaś podczas treningu.

3. Qpony oraz Kupony do McDonald’s. Bardzo przydatne, szczególnie jeśli chcesz zaoszczędzić kilka złotych.

4. Latarka – Tiny Flashlight – bardzo przydatna aplikacja. Warto ją mieć w telefonie. Używa lampy błyskowej aparatu i zamienia ją w latarkę.

5. The Hunt – brak pomysłu na stylizację? Widziałaś cudowną sukienkę i nie wiesz, gdzie ją kupić? Ta aplikacja jest idealna dla Ciebie!

A Wy jakie aplikacje byście polecili? Piszcie w komentarzach! 🙂

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

3 KOMENTARZE

  1. Wattpad
    Można czytać wspaniałe książki pisane przez innych użytkowników tej aplikacji. Da się też samemu pisać opowiadania, książki.:) Genialne 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię