Filmy idealne na wieczór
Źródło: Pinterest

W tym wpisie przedstawiamy 5 polskich produkcji serialowych, które warto obejrzeć.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, staramy się realizować różne tematy dotyczące muzyki, książek czy filmów. Dzisiaj proponujemy telenowele oraz polskie produkcje, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród widzów, dlatego warto je znać.

5 polskich seriali, które warto obejrzeć

#1. ?Będzie dobrze, kochanie” (2020) – to pierwszy polski serial telewizyjny, który z powodu trwającej pandemii, nie jest tworzony na planie zdjęciowym, a w domach aktorów. Do tej pory nakręcono 20 odcinków tego serialu. Można go oglądać na kanale TVP2 oraz na stronie vod.tvp.pl.

#2. ?Czas honoru” (2008?2014) – serial o tematyce wojennej, którego akcja toczy się w czasach II wojny światowej i po jej zakończeniu. Serial doczekał się 7 sezonów i jest dostępny na stronie vod.tvp.pl 

#3. ?Druga szansa” (2016-2018) – serial opowiada historię producentki filmowej i agentki gwiazd, Moniki Boreckiej, która ma idealne życie. Niestety w wyniku niefortunnego zdarzenia traci wszystko, co miała. Czy uda jej się wykorzystać drugą szansę, którą dostanie od losu? Produkcja doczekała się aż 5 sezonów. Dostępna jest na stronie player.pl. Muzykę tytułową wykonywała Bovska.

#4. ?Hotel pod żyrafą i nosorożcem” (2008) – serial opowiada historię rodziny Miłobędzkich, która prowadzi schronisko dla zwierząt. Doczekał się 13 odcinków, które można obejrzeć na stronie vod.tvp.pl.

#5. ?Ślub od pierwszego wejrzenia” (2016-2018, 2020) – jest to program typu reality show, polegający na eksperymencie łączącym uczestników programu w pary i aranżowaniu ich ślubu. Bohaterowie są dobierani przez 3 ekspertów, na podstawie wielu czynników i widzą się po raz pierwszy dopiero w urzędzie, podczas ceremonii zaślubin. Odcinki można obejrzeć na stronie player.pl

Polecamy: Seriale na Netflixie idealne na kwarantannę

Źródło: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj