Wiosna w pełni, a Ty nie masz pomysłu, co mogłabyś robić? W tym wpisie znajdziesz kilka ciekawych propozycji.

Większość z nas przez całą jesień i zimę czeka z niecierpliwością na wiosnę. Są jednak też i tacy, którzy gdy już nadejdzie, nie potrafią jej w pełni wykorzystać. W tym wpisie podpowiadamy co można robić wiosną.

Zacznij ćwiczyć. Choć o naszą formę powinniśmy dbać cały rok, wiosna to dobry moment żeby zacząć. Coraz wyższe temperatury sprzyjają aktywności na świeżym powietrzu, a im więcej ruchu, tym lepiej.

Twórz bukiety z kwiatów. Wiosną przyroda budzi się do życia, więc warto skorzystać z darów natury i przyozdobić nimi swój pokój.

Zorganizuj piknik w parku. Latem może być na to zbyt gorąco, ale wiosna to idealny moment na zorganizowanie piknika na trawie. Przygotuj ulubione przekąski, coś do picia, duży koc i umów się z przyjaciółką na plotki.

Odśwież swoją garderobę. Schowaj grube swetry i bluzy na dno szafy, a wyciągnij sukienki, spódnice i topy z krótkim rękawem. Pozbądź się również ubrań, których nie miałaś na sobie od 2 lat oraz tych wszystkich, które nadal mają metki. To prawie pewne, że skoro do tej pory ich nie nosiłaś, to już raczej tego nie zrobisz, więc lepiej je sprzedaj lub podaruj komuś, kto z nich skorzysta.

Posadź kwiaty. W ogrodzie, na balkonie lub w doniczce w pokoju. Wiosna to dobry moment, żeby posadzić kwiaty i dbać o nie by za jakiś czas pięknie rozkwitły i cieszyły nasze oczy.


Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj