Źródło: Pinterest

Co chciałabyś zrobić w swoim życiu przed śmiercią? My zapytałyśmy kilka dziewczyn o ich plany. Sprawdź, co nam odpowiedziały!

Akcję Before i die rozpoczęła Candy Chang – artystka z Nowego Orleanu, która stworzyła specjalną tablicę, na której ludzie mogli wypisywać swoje marzenia. My w dzisiejszym wpisie przedstawiamy wyniki sondy przeprowadzonej wśród nastolatek. Może ten wpis zainspiruje Cię do stworzenia swojej własnej listy planów, które chciałabyś zrealizować? Zobacz koniecznie poniższe odpowiedzi!

Before i die, czyli marzenia, które muszę zrealizować przed śmiercią

,,Przed śmiercią chciałabym spać pod gołym niebem, pojechać do Disneylandu i na Bora Bora oraz być na prawdziwym pokazie mody”

– Kinga, 15 lat.

,,Mam wiele planów i marzeń, które chciałabym zrealizować przed śmiercią, a to tylko kilka z nich: lot balonem, festiwal Coachella. Poza tym zagrać w paradokumencie, ulepić igloo, kupić mieszkanie bez kredytu, zobaczyć z bliska Mur Chiński” – Anka, 17 lat.

,,Zanim umrę chciałabym popływać z delfinami” – Marcela, 13 lat.

,,Przed śmiercią chciałabym odważyć się wsiąść na kolejkę górską, obejrzeć zachód słońca i posurfować na desce na Hawajach oraz zapuścić włosy do połowy pleców” – Justyna 15 lat.

,,Zanim umrę chciałabym być sławna, mieć super chatę i boskie ciało” – Żaneta, 17 lat

,,Zakochać się z wzajemnością i zwiedzić Paryż” – Laura, 16 lat.

,,Pofarbować włosy na różowo, zrobić sobie tatuaż, zarabiać na swoim hobby, nauczyć się grać na gitarze, założyć aparat na zęby… To tylko kilka z moich marzeń, które chciałabym zrealizować przed śmiercią” – Natalia, 16 lat.

,,Być cały rok w podróży” – Hania, 17 lat.

A Ty co chciałabyś zrobić przed śmiercią? Napisz nam o tym w komentarzu! 🙂

Czytaj także: 10 wakacyjnych hitów tego lata!

Źródło: Pinterest

2 KOMENTARZE

  1. Chciałabym mieć dzieci. Zostawić coś po sobie, na przykład książkę napisaną przeze mnie. Tańczyć z ukochaną mi osobą w deszczu. Założyć suknię ślubną. Zwiedzić trochę świat. Posadzić magnoliowe drzewo przed moim domem. Jeszcze raz jeździć konno. Płakać z radości.

    Właśnie zdałam sobie sprawę że, tak na prawdę to wszystko czego chcę.

    To prawdopodobnie też wszystko czego nigdy nie będę mogła mieć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj