Co powinno znaleźć się w Twojej torebce zimą?
Co powinno znaleźć się w Twojej torebce zimą?

Zobacz, co warto nosić przy sobie w torebce, kiedy za oknem pada śnieg i jest mróz.

Większość dziewczyn nosi w swoich torebkach naprawdę dużo rzeczy. Kosmetyki, dokumenty, różne drobiazgi, przekąski, mnóstwo papierków. Warto od czasu do czasu zrobić przegląd, aby pozbyć się tego, co niepotrzebne. Ponadto niektóre przedmioty mogą przydać się bardziej o określonej porze roku. Kilka przykładowych znajdziesz poniżej.

  1. Żel do dezynfekcji rąk i maseczka
  2. Dodatkowa paczka chusteczek
  3. Pomadka ochronna do ust
  4. Nawilżający krem do rąk
  5. Ogrzewacz do rąk
  6. Zapasowa para skarpet
  7. Rękawiczki
  8. Kubek termiczny / termos z ciepłym napojem

Co powinno znaleźć się w Twojej torebce zimą?

Żel do dezynfekcji rąk i maseczka

W okresie jesienno-zimowym łatwo zachorować, dlatego warto w miarę możliwości chronić się przed zarazkami. Przydatny może okazać się żel do dezynfekcji rąk, a także maseczka ochronna. Warto podkreślić, że w niektórych miejscach wprowadzono na nowo obowiązek zakrywania ust oraz nosa, dlatego noszenie przy sobie maseczki jest dobrym pomysłem.

Dodatkowa paczka chusteczek

Większość z nas nosi w torebce paczkę chusteczek higienicznych przez cały rok, ale zimą zazwyczaj korzystamy z nich częściej, niż w inne pory roku. Dodatkowa paczka może uratować Cię w przypadku niespodziewanego ataku kataru lub łzawienia oczu na skutek zimnego wiatru.

Pomadka ochronna do ust

Prawdopodobnie nosisz przy sobie błyszczyk lub szminkę, ale zimą bardziej może przydać Ci się nawilżający balsam, który ochroni Twoje usta przez wysuszeniem. Stosuj go szczególnie, jeśli masz tendencję do oblizywania warg na mrozie.

Nawilżający krem do rąk

Wiele dziewczyn nie rusza się bez z tego kosmetyku z domu. Zimą przyda się on jednak w szczególności. Wybierz produkt, który zregeneruje uszkodzony naskórek i nawilży Twoje dłonie na długi czas.

Czytaj także: Najlepsze kremy na suche i zniszczone dłonie

Ogrzewacz do rąk

Ten niepozorny gadżet nie zajmuje dużo miejsca w torebce, a może być wybawieniem, kiedy długo przebywasz na świeżym powietrzu. W sklepach dostępnych jest wiele uroczych wzorów i kolorów, więc dodatkowo będziesz mogła nacieszyć oko swoim ogrzewaczem.

Zapasowa para skarpet

Zimą warto nosić w torebce dodatkową parę skarpetek, szczególnie jeśli wiesz, że w danym dniu będziesz chodziła po śniegu. Często zdarza, że buty przepuszczają wilgoć, przez co skarpetki robią się mokre. Dodatkowo przyda Ci się również foliowy woreczek, do którego włożysz przemoczoną bieliznę.

Rękawiczki

Jeżeli zazwyczaj nie nosisz rękawiczek, możesz wrzucić je do torebki. Nigdy nie wiesz, kiedy mróz da Ci się we znaki na tyle, że jednak zdecydujesz się je ubrać.

Kubek termiczny / termos z ciepłym napojem

Zimą warto zaopatrzyć się w kubek termiczny albo termos, aby zawsze móc mieć przy sobie coś ciepłego do picia.

Co obowiązkowo musi znaleźć się w Twojej torebce zimą? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: Co spakować na jesienny wyjazd? Skorzystaj z naszej szczegółowej listy!

Co powinno znaleźć się w Twojej torebce zimą?
Co powinno znaleźć się w Twojej torebce zimą?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj