Co robić w majówkę?

Nie masz pomysłu na spędzenie majówki? Skorzystaj z naszych propozycji!

Można powiedzieć, że majówka zaczyna się już dzisiaj! Co zrobić z taką ilością wolnego czasu, aby się nie nudzić i nie mieć poczucia zmarnowanych dni? Skorzystaj z naszych pomysłów na aktywne spędzenie majowego weekendu. Znajdzie się tu coś dla singielek i szczęśliwie zakochanych, które chcą spędzić czas wolny ze swoimi drugimi połówkami.

Co robić w majówkę?

Grill lub ognisko. Grill to dobra opcja na słoneczną pogodę, ale ognisko… niekoniecznie! Oczywiście trzeba się ciepło ubrać, można też zabrać koc lub chłopaka, żeby ogrzał swoim ramieniem 🙂

Spontaniczny wyjazd. To może być romantyczny wypad z ukochanym lub grupowa wycieczka z paczką znajomych. Nie musicie wcale jechać gdzieś daleko. Nawet kilkanaście kilometrów od Waszego miejsca zamieszkania mogą być miejsca, których jeszcze nie odkryliście.

Podchody. Pewnie od wieków nie grałaś w tę grę, a to przecież świetna zabawa. Jeśli mieszkasz w spokojnej okolicy to może warto zorganizować nocne podchody? Twoi rodzice się na to nie zgodzą? Zaangażuj ich w zabawę! Oczywiście w tym wypadku warto namówić również rodziców znajomych. To może być naprawdę świetna zabawa.

Wspólna nauka. Brzmi niedorzecznie? Nauka nie musi być nudna! Znajdź coś, co Cię interesuje i pogłębiaj swoją wiedzę razem z przyjaciółką lub ukochanym.

Leniuchowanie. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia. Jeśli na co dzień masz dużo zajęć, daj sobie chociaż jeden dzień luzu. Regeneracja i sen są bardzo ważne. Jeden dzień spędzony w łóżku z serialami lub książką to jeszcze nie zbrodnia.

Co robić w majówkę?

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj