Co robić w majówkę?

Nie masz pomysłu na spędzenie majówki? Skorzystaj z naszych propozycji!

Można powiedzieć, że majówka zaczyna się już dzisiaj! Co zrobić z taką ilością wolnego czasu, aby się nie nudzić i nie mieć poczucia zmarnowanych dni? Skorzystaj z naszych pomysłów na aktywne spędzenie majowego weekendu. Znajdzie się tu coś dla singielek i szczęśliwie zakochanych, które chcą spędzić czas wolny ze swoimi drugimi połówkami.

Grill lub ognisko. Grill to dobra opcja na słoneczną pogodę, ale ognisko… niekoniecznie! Oczywiście trzeba się ciepło ubrać, można też zabrać koc lub chłopaka, żeby ogrzał swoim ramieniem 🙂

Spontaniczny wyjazd. To może być romantyczny wypad z ukochanym lub grupowa wycieczka z paczką znajomych. Nie musicie wcale jechać gdzieś daleko. Nawet kilkanaście kilometrów od Waszego miejsca zamieszkania mogą być miejsca, których jeszcze nie odkryliście.

Podchody. Pewnie od wieków nie grałaś w tę grę, a to przecież świetna zabawa. Jeśli mieszkasz w spokojnej okolicy to może warto zorganizować nocne podchody? Twoi rodzice się na to nie zgodzą? Zaangażuj ich w zabawę! Oczywiście w tym wypadku warto namówić również rodziców znajomych. To może być naprawdę świetna zabawa.

Wspólna nauka. Brzmi niedorzecznie? Nauka nie musi być nudna! Znajdź coś, co Cię interesuje i pogłębiaj swoją wiedzę razem z przyjaciółką lub ukochanym.

Leniuchowanie. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia. Jeśli na co dzień masz dużo zajęć, daj sobie chociaż jeden dzień luzu. Regeneracja i sen są bardzo ważne. Jeden dzień spędzony w łóżku z serialami lub książką to jeszcze nie zbrodnia.

Co robić w majówkę?

Źródło zdjęć: http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here