Sprawdź co oznacza niebieski, zielony, szary i brązowy kolor oczu!

Co Twój kolor oczu mówi o Tobie?

Niebieskie. Kolor ten charakteryzuje osoby bardzo wytrwałe, a zarazem sentymentalne, łatwo ulegające nastrojom, ale są pozytywnie nastawione do świata. Zbyt często zmieniają zdanie i denerwują się, gdy inni obalają ich argumenty. Jednocześnie mają wielkie, wspaniałe serce dala ludzi i potrafią zrozumieć zarówno swoich przyjaciół, jak i wrogów.

Zielone. Osoby te potrafią w trzeźwy sposób ocenić swoje własne możliwości, ale jednocześnie nie brakuje im wyobraźni. Lubią szaleństwa i ekstrawagancje, są w miarę przyjacielskie. Mają silną wolę i są nieustępliwe co sprawia, że zjednują sobie zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Często chorują.

Co Twój kolor oczu mówi o Tobie?

Szare. Samotnicy. Potrafią przepaść gdzieś na całe dnie, chodzą własnymi ścieżkami, często przytłaczają ich tłumy. Lubią ruch, nie przeraża ich nadmiar pracy, szybko nudzą ich rutynowe zajęcia, nie znoszą krętactwa i chamstwa. Jeśli już kochają to na 100% – całym sercem i ciałem.

Brązowe. Osoby te to indywidualiści i zwykle trzymają się swoich zasad. Mają znamiona prawdziwego przywódcy, lubią gdy inni ich słuchają i niechętnie podporządkowują się cudzym poleceniom. Są uczciwe, aktywne, przebojowe i przekorne.

Źródło zdjęć: http://weheartit.comhttps://www.pexels.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here