Źródło: Pinerest

Sprawdź, o czym świadczy niebieski, zielony, szary i brązowy kolor oczu!

Jesteś ciekawa, co można wyczytać z Twoich oczu? Naukowcy przeprowadzili liczne badania, dzięki którym wyodrębnili pewne cechy wspólne, powtarzające się u osób o konkretnym kolorze oczu. Sprawdź, co mówią o Tobie!

Co Twój kolor oczu mówi o Tobie?

Oczy niebieskie

Kolor ten charakteryzuje osoby bardzo wytrwałe, a zarazem sentymentalne, łatwo ulegające nastrojom, ale są pozytywnie nastawione do świata. Zbyt często zmieniają zdanie i denerwują się, gdy inni obalają ich argumenty. Jednocześnie mają wielkie, wspaniałe serce dala ludzi i potrafią zrozumieć zarówno swoich przyjaciół, jak i wrogów.

Oczy zielone

Osoby te potrafią w trzeźwy sposób ocenić swoje własne możliwości, ale jednocześnie nie brakuje im wyobraźni. Lubią szaleństwa i ekstrawagancje, są w miarę przyjacielskie. Mają silną wolę i są nieustępliwe co sprawia, że zjednują sobie zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Często chorują.

Oczy szare

Samotnicy. Potrafią przepaść gdzieś na całe dnie, chodzą własnymi ścieżkami, często przytłaczają ich tłumy. Lubią ruch, nie przeraża ich nadmiar pracy, szybko nudzą ich rutynowe zajęcia, nie znoszą krętactwa i chamstwa. Jeśli już kochają to na 100% – całym sercem i ciałem.

Oczy brązowe

Osoby te to indywidualiści i zwykle trzymają się swoich zasad. Mają znamiona prawdziwego przywódcy, lubią gdy inni ich słuchają i niechętnie podporządkowują się cudzym poleceniom. Są uczciwe, aktywne, przebojowe i przekorne.

Zgadzasz się z powyższym opisem, czy wręcz przeciwnie? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: Co chłopcy myślą o dziewczynach z tatuażami?

Źródło: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj