Źródło: Pinterest

Chciałabyś, żeby Twój chłopak trochę za Tobą zatęsknił? W tym wpisie znajdziesz kilka przydatnych wskazówek, co powinnaś zrobić.

Chciałabyś nieco podkręcić temperaturę w Waszym związku i sprawić, żeby Twój ukochany trochę za Tobą zatęsknił? Oto kilka prostych sposobów na to, aby on odczuł, że mu Ciebie brakuje.

Co zrobić, aby on za Tobą zatęsknił?

Przede wszystkim jeśli chcesz, żeby Twój chłopak za Tobą zatęsknił, to nie możesz być na każde jego zawołanie. Pokaż mu, że masz również inne życie, poza nim. Oczywiście nie powinnaś popadać ze skrajności w skrajność. Jeśli zaczniesz go ignorować to osiągniesz efekt odwrotny do zamierzonego.

#1. Nie pisz do niego jako pierwsza. Daj mu szansę się wykazać. Przecież to nie zawsze Ty musisz wychodzić z inicjatywą. Pozwól mu o siebie zawalczyć. Chyba że on nie odzywa się przez cały dzień. Wtedy warto do niego napisać.

#2. Nie odpisuj od razu. Jeśli on odezwie się do Ciebie jako pierwszy, nie oznacza to, że musisz rzucać wszystko, żeby mu odpisać. Jeśli poczeka kilka lub kilkanaście minut, to nic mu się nie stanie.

#3. Wykręć się od spotkania. Gdy Twój chłopak zaproponuje Ci spotkanie, powiedz, że nie masz czasu. Pamiętaj jednak, że nie możesz go zbywać w nieskończoność.

#4. Odwołaj Wasze spotkanie. Jeśli chcesz, żeby on za Tobą zatęsknił, to najlepszym rozwiązaniem jest ograniczenie Waszych spotkań. Odwoływanie randki nie jest jednak zbyt grzeczne, dlatego nie rób tego zbyt często.

#5. Wyjdź gdzieś z dziewczynami. Postaraj się spędzać więcej czasu ze swoimi koleżankami. Wspólne wyjście, piżama party, a może wypad za miasto? Możecie robić cokolwiek, ale zasada jest jedna – zero facetów!

#6. Skup się na sobie. Po prostu zajmij się swoimi sprawami (nauką, leniuchowaniem lub relaksowaniem się) i poczekaj, aż on się do Ciebie odezwie. Pokażesz mu w ten sposób, że jesteś niezależna, a chłopcy lubią takie właśnie dziewczyny.

Stosowanie powyższych rad ma swoje zalety i wady. Z pewnością mogą sprawić, że Twój ukochany za Tobą zatęskni, ale jeśli będziesz używać wszystkich naraz to on może poczuć się zaniedbany i niekochany. Pomyśl też, jak Ty byś się czuła, gdyby on stosował wobec Ciebie takie gierki. Jeśli w Waszym związku wszystko gra, to powyższe rady nie powinny być Ci w ogóle potrzebne. Ewentualne problemy warto rozwiązywać za pomocą rozmowy, choć w tym wypadku można sobie trochę pomóc, próbując wywołać zazdrość u chłopaka.

Co zrobić, aby on za Tobą zatęsknił?Źródło zdjęć: http://favim.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj