Źródło: Pinterest

Boisz się, że na randce zabraknie Wam tematów do rozmowy? Sprawdź, jak do tego nie dopuścić!

Pierwsza randka wiąże się ze sporą dawką stresu. Boimy się, że palniemy jakąś gafę i się ośmieszymy, że nie przypadniemy chłopakowi do gustu lub nie będziemy umiały z nim znaleźć wspólnych tematów, co doprowadzi do krępującej ciszy. Czy chwila ciszy to faktycznie koniec świata i co zrobić, gdy już nam się przytrafi? Czytaj dalej!

Co zrobić, gdy na randce zabraknie Wam tematów do rozmowy?

Przygotuj się wcześniej. Zawsze warto przygotować sobie kilka awaryjnych tematów przed randką. Nie będziesz się wtedy stresować, że nie będziecie mieli o czym rozmawiać. Bezpieczne i sprawdzone tematy to szkoła, rodzina, plany na wakacje i hobby.

Bądź ciekawym rozmówcą. Jeśli będziesz miała ciekawe rzeczy do powiedzenia, to z pewnością będziecie mieli wspólne tematy do rozmowy. Chłopcy cenią dziewczyny, które mają zainteresowania i każdy z nich z pewnością chętnie posłucha opowieści o Twojej pasji.

Zadawaj pytania. Daj chłopakowi możliwość wypowiedzenia się. W końcu to nie tylko Ty musisz prowadzić Waszą rozmowę. Jeśli zobaczysz, że on ma problem z zaczęciem rozmowy, to zadaj mu kilka pytań. O ile nie zjedzą go nerwy i nie będzie odpowiadał jednym słowem, istnieje duża szansa, że będziecie mogli podyskutować 🙂

10 sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń

Co zrobić, gdy skończą się wspólne tematy i nastanie złowroga cisza?

Tego momentu obawiamy się najbardziej. Cisza, która przedłuża się w nieskończoność, a Ty wpadasz w coraz większą panikę i wydaje Ci się, że on już na pewno więcej się z Tobą nie umówi? Bzdura!

Po pierwsze, uspokój się. To nie tak, że ta cisza, to Twoja wina. W ogóle nie ma sensu szukać winnego 🙂 Tak się czasem zdarza i już. Najczęściej dzieje się tak przez nerwy. Pamiętaj jednak, że to nie tylko Ty się denerwujesz.

Podejdź do tego z humorem. Dlaczego by nie pożartować z tej sytuacji? Dzięki temu rozluźnisz atmosferę. Gdy chwilowo wyczerpiecie tematy, zaśmiej się i powiedz, że właśnie stało się najgorsze ? to, czego zawsze wszyscy się obawiają. Całkiem możliwe, że on też zacznie się z tego śmiać i szybko zaczniecie znowu rozmawiać.

Ulotnij się. Oczywiście tylko na chwilkę. Skocz do toalety lub przeproś go i powiedz, że musisz zadzwonić do kogoś. Dzięki temu zyskasz kilka chwil na zebranie myśli i zastanowienie się, o czym jeszcze można porozmawiać.

Zaproponuj zmianę otoczenia. Siedzicie w kawiarni? Zaproponuj spacer! Jesteście na zewnątrz? Wyjdź z inicjatywą, żeby iść coś przekąsić. Chwila zamieszania pozwoli Ci wymyślić nowy temat do rozmowy.

Polecamy: Czego nie robić na pierwszej randce?

brak tematów do rozmów podczas randki

Źródło zdjęć: Pinterest

10 sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj