Czy można jednocześnie kochać dwóch chłopców? W tym wpisie dowiesz się, jak jest naprawdę!

Wyobraź sobie taką sytuację: Masz chłopaka od dłuższego czasu. Między Wami jest raz lepiej, raz gorzej, ale przyzwyczaiłaś już do jego obecności w swoim życiu. Nagle do Twojej klasy dołącza nowy kolega. Co tu dużo mówić – jest boski i na jego widok miękną Ci nogi. Co więcej, widać, że też wpadłaś mu w oko, bo już od początku szuka z Tobą kontaktu. Czujesz, że chyba się zakochałaś. Ale co z Twoim chłopakiem? Przecież jego też kochasz…

Albo nieco inna sytuacja: Nagle w Twoim życiu z powrotem pojawia się Twój były chłopak. Stare uczucia odżywają, przypominasz sobie wszystkie najpiękniejsze momenty. Ale przecież kręcisz już z kimś innym. Czy to możliwe, że kochasz jednego i drugiego?

Czy można jednocześnie kochać dwóch chłopców? W tym miejscu warto przytoczyć słowa Johnny’ego Deppa: ,,Jeżeli zakochałeś się w dwóch osobach, wybierz tę, w której zakochałeś się później, bo jeśli naprawdę kochałbyś tę pierwszą osobę, nie zakochałbyś się w tej następnej”. Ten cytat do nas przemawia. Wynika z niego, że nie można kochać dwóch osób jednocześnie. W takim jak nazwać te wszystkie uczucia? Przecież coś z pewnością czujesz.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

3 KOMENTARZE

  1. Poprzedniczka dobrze prawi – lepiej doceniać to, co się ma, bo najczęściej bywa tak, że ten drugi jest po prostu chwilową fascynacją, która z miłością do tego pierwszego nawet nie ma prawa się równać. 🙂

  2. W moim przypadku było trochę niefajnie. Miałam super chłopaka, byliśmy ze sobą już sporo czasu. Miałam wtedy kilku “braciszków” takich bardzo bliskich przyjaciół, no i jak się później okazało jeden z nich się we mnie kochał od początku roku szkolnego, a może nawet jeszcze dłużej. Nie chciałam mu sprawić przykrości, dlatego nie mówiłam mu, że go nie kocham, ale z czasem nawet nie wiem czemu mu to powiedziałam. Musiał się pochwalić swoim kolegom, bo ktoś doniósł mojemu chłopakowi, a ten zaraz po tym ze mną zerwał. Głupio mi było. Dlatego teraz już mam nauczkę na przyszłość, żeby doceniać to, co się ma. Bo ten drugi chłopak w każdej chwili może powiedzieć, że się wygłupiał i wtedy nie odzyska się ani jednego, ani drugiego. To jest moje zdanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here