Zastanawiasz się, czy warto iść samemu na Studniówkę? W tym wpisie zdradzamy, co myślimy na ten temat.

Studniówka to ogromnie ważne wydarzenie dla wielu osób. Część z nich planuje je już kilka lat wcześniej, więc to oczywiste, że nie wyobrażają sobie w nim nie uczestniczyć. Są też osoby, dla których nie jest to aż tak istotne i traktują to po prostu jako okazję do spotkania koleżanek i kolegów poza salami lekcyjnymi.

Czy warto iść na Studniówkę?

Takie wydarzenie zdarza się raz w życiu (chyba, że pójdziemy z kimś jako osoba towarzysząca, ale to przecież nie to samo), a wspomnienia z tej nocy zostają z nami na zawsze. Jeśli jesteśmy zgrani z naszą klasą, wiemy że będziemy się dobrze bawić i mamy partnera to warto skorzystać z okazji do świętowania przed zbliżającym się egzaminem dojrzałości. Problem pojawia się, gdy nie mamy partnera…

Czy warto iść samemu na Studniówkę?

Kiedy koledzy z klasy i szkoły zawiedli, nie mamy brata, ani kuzyna, a ogłaszanie się w internecie to dla nas desperacja, pozostaje jedno wyjście – iść samemu. Czy warto? Wiele zależy od ludzi, którzy tam będą. Jeśli mają oni normalne podejście, to brak partnera nie powinien być żadną przeszkodą. Gorzej, jeśli istnieje obawa, że towarzystwo nas wyśmieje i nikt nie będzie chciał wypożyczyć swojej pary choćby na jedną piosenkę. Wtedy chyba lepiej zrezygnować z imprezy, niż cały wieczór siedzieć przy stoliku.

Poszli byście sami na Studniówkę? A może macie to za sobą? Piszcie w komentarzach!

Polecamy: Makijaże idealne na Studniówkę 2019

 

Źródło zdjęć: Pinterest

3 KOMENTARZE

  1. Ja idę sama na studniówkę i jestem z siebie dumna ze mam daleko opinie innych czy idę sama, czy z kims. Słabo szukać kogos w necie na raz, jest ogromne ryzyko rozczarowania tą osobą. Dziewczyny nie bójcie sie! Idzie sama nie z kims na sile!!!! Bo moze akurat chłopak któremu sie podobanie tez idzie sam i przeżyjecie razem najlepsze chwile w życiu!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj