Dildo z przyssawką to idealny gadżet dla par i dla singli. Może towarzyszyć nam podczas zabaw z partnerem, ale i podczas samodzielnych igraszek rozgrzeje nas do białości. Niby to zwykłe silikonowe dildo, ale mały element – przyssawka, sprawia, że gadżet ten daje nam wiele nowych możliwości, o których wcześniej mogliśmy nawet nie myśleć. Jakich? Sprawdźmy.

Jakie dildo z przyssawką wybrać?

Dilda z przyssawką mogą zostać przyklejone do dowolnej gładkiej powierzchni. Mocna przyssawka sprawia, że gadżet trzyma się podłoża, a my możemy się na niego nasunąć i oddać penetracji bez konieczności używania do zabawy rąk. Gdzie przykleić takie realistyczne dildo z przyssawką? Możliwości jest bardzo wiele – płytki pod prysznicem, drzwi od garderoby, podłoga, a nawet krzesło. 

Dobrej jakości dildo wykonane jest z silikonu medycznego, dzięki czemu pozostaje odpowiednio giętkie, ale też przyjemnie twarde. Dilda z przyssawkami występują w różnych kształtach i rozmiarach. Szeroka gama tego rodzaju zabawek pozwala dobrać gadżet idealnie dopasowany do potrzeb każdego użytkownika. Dla początkujących proponowane są zabawki mniejsze takie jak seria Amor. Model The Boss to z kolei duże i grube dildo, które idealnie wypełnia.

Bouncer – takie dildo z przyssawką kupisz w Kinky Winky, dyskretnym sexshopie online.

Dildo, które wyposażono w przyssawkę, ma jeszcze jedno zastosowanie – może być wykorzystywane wraz z uprzężą strap‑on. Budowa takiego dilda pozwala na łatwe dopasowanie go do ringu, do którego mocuje się gadżet, dzięki czemu może być on wykorzystany między innymi do peggingu.

Dildo z przyssawką – jaki materiał jest najlepszy?

Spray antybakteryjny LELO do czyszczenia akcesoriów

Warto wspomnieć też o materiale, z którego wykonany jest ten uniwersalny gadżet. W większości przypadków dildo zrobione jest z silikonu medycznego, co zapewnia optymalne doznania i bezpieczeństwo podczas igraszek. Silikon medyczny to materiał odpowiednio elastyczny, który jest też hypoalergiczny, nie jest chropowaty i nie ma mikrowgłębień, co gwarantuje bezpieczną zabawę. Oczywiście, by dobrze się bawić, nie możemy zapominać o lubrykancie. 

W przypadku tego typu materiału żel nawilżający musi być wytworzony na bazie wody, ponieważ tylko taki jest bezpieczny dla naszego gadżetu. Dobrze jest też kupić preparat antybakteryjny do mycia dilda, szczególnie kiedy używać będziemy go do zabaw analnych.

Przyssawka, która zmienia wszystko

Wróćmy jednak do samej przyssawki. To absolutny gamechanger w kategorii takich gadżetów jak dildo. Ponieważ dildo z silikonu jest wodoodporne, doskonale sprawdzi się w wannie czy pod prysznicem, a każda gładka powierzchnia jest miejscem, do którego możemy przyssać gadżet. Dzięki przyssawce nie musimy trzymać dilda podczas masturbacji, co oznacza, że mamy wolne ręce, które możemy wykorzystać do pieszczot, do użycia drugiego dilda lub masażera, którym pobudzać będziemy strefy erogenne. 

Podwójne dildo z przyssawką może być używane jednocześnie do stymulacji analnej i waginalnej. Możemy wykorzystać je też do wspólnych zabaw z partnerem lub partnerką. Dobranie odpowiedniego dilda naprawdę może zmienić nasze życie erotyczne, a gdy już zakochamy się w jednym gadżecie, z pewnością sięgniemy po kolejny, o innym kształcie lub wielkości. No i najważniejsze na koniec. Podczas zabaw, czy to tych samotnych, czy to w parze, warto czerpać przyjemność w sposób bezpieczny i pełen pasji. Seks smakuje najlepiej, gdy dajemy się ponieść instynktowi i emocjom.

Materiał zewnętrzny