Sprawdź, jak na przestrzeni lat ewoluował styl Julii Wróblewskiej.

Julia Wróblewska urodziła się 18 października 1998 roku w Warszawie. Popularność przyniosła jej rola Michaliny w filmie Tylko mnie kochaj, którą odegrała w wieku 8 lat. Aktorka zagrała również w filmie Oh Karol 2 oraz dwóch częściach Listów do M. Ponadto pojawiła się w wielu serialach, między innymi: M jak MiłośćRodzina zastępcza, Naznaczony czy Magda M. Julię mogliśmy oglądać też w takich programach, jak: Rozmowy w toku, Celebrity Splash czy Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

Ewolucja stylu Julii Wróblewskiej

Ewolucja stylu Julii Wróblewskiej

Julia w momencie kręcenia filmu Tylko mnie kochaj, miała zaledwie 8 lat, dlatego ciężko oceniać jej styl 🙂 Aktorka miała wtedy średniej długości, bardzo jasne, blond włosy, prostą grzywkę oraz słodki uśmiech.

Na przestrzeni kolejnych kilku lat, Julia oraz jej styl znacznie się zmieniły. Gwiazda zrezygnowała z grzywki i postawiła na przedziałek z lewej strony. Aktorka najczęściej zakładała sukienki w klasycznych – czarno-białych kolorach. Jej makijaż był bardzo delikatny. Jeśli chodzi o buty, to najczęściej były to sandałki na niewielkim obcasie.

Ewolucja stylu Julii Wróblewskiej

Na przestrzeni lat, styl (a przede wszystkim zamiłowanie do klasyki) Julii niewiele się zmienił. Aktorka częściej decydowała się na założenie spódnic niż sukienek. Zaczęła również mocniej podkreślać oczy.

Ewolucja stylu Julii Wróblewskiej

Ostatnio aktorka zaczęła stawiać na inne kolory niż biel i czerń, co naszym zdaniem jest strzałem w 10! W którym wydaniu Julia podoba Wam się bardziej – klasycznym czy kolorowym? Piszcie w komentarzach!

Ewolucja stylu Julii Wróblewskiej

Źródło tekstu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Julia_Wróblewska || Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj