Sprawdź, jak na przestrzeni lat ewoluował styl Vanessy Hudgens.

Vanessa Anne Hudgens urodziła się 14 grudnia 1988 w Kaliforni. Amerykańska aktorka, modelka, piosenkarka i tancerka. Sławę przyniosła jej rola w disneyowskim serialu High School Musical. Swoją przygodę z modą rozpoczęła jako dziecko i od tego czasu była twarzą kilku znanych marek.

Vanessa na początku kariery miała na głowie burzę ciemnych, długich loków, które najczęściej nosiła rozpuszczone. Gwiazda lubiła zakładać satynowe sukienki i rzucającą się w oczy biżuterię, które na dobrą sprawę można było nazwać jej znakami rozpoznawczymi.

Przez kolejne lata (aż do roku 2015), Vanessa nie eksperymentowała z fryzurami i trzymała się ciemnych barw. Na co dzień gwiazda wybierała dziewczęce bluzki i jeansy lub sukienki. Poza czerwonym dywanem najchętniej wybierała wygodne obuwie na płaskiej podeszwie lub koturny.

Ewolucja stylu Vanessy Hudgens

W ciągu minionych lat, gwiazda na szczęście przestała lubić się z satyną i na wielkie wyjścia zakładała piękne, podkreślające figurę sukienki.

W roku 2015 Hudgens ścięła włosy i póki co jest wierna tej fryzurze. Jak wygląda? Jak to mówią, ładnemu we wszystkim ładnie, choć my wolałyśmy ją chyba w poprzedniej wersji.

Ewolucja stylu Vanessy Hudgens

Wolicie Vanessę w krótkich czy długich włosach? Piszcie w komentarzach!

styloza0317 Image Banner 750 x 200

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl | https://pl.wikipedia.org/wiki/Vanessa_Hudgens || Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here