Sprawdź, jak na przestrzeni lat ewoluował styl Vanessy Hudgens.

Vanessa Anne Hudgens urodziła się 14 grudnia 1988 w Kaliforni. Amerykańska aktorka, modelka, piosenkarka i tancerka. Sławę przyniosła jej rola w disneyowskim serialu High School Musical. Swoją przygodę z modą rozpoczęła jako dziecko i od tego czasu była twarzą kilku znanych marek.

Ewolucja stylu Vanessy Hudgens

Vanessa na początku kariery miała na głowie burzę ciemnych, długich loków, które najczęściej nosiła rozpuszczone. Gwiazda lubiła zakładać satynowe sukienki i rzucającą się w oczy biżuterię, które na dobrą sprawę można było nazwać jej znakami rozpoznawczymi.

Przez kolejne lata (aż do roku 2015), Vanessa nie eksperymentowała z fryzurami i trzymała się ciemnych barw. Na co dzień gwiazda wybierała dziewczęce bluzki i jeansy lub sukienki. Poza czerwonym dywanem najchętniej wybierała wygodne obuwie na płaskiej podeszwie lub koturny.

Ewolucja stylu Vanessy Hudgens

W ciągu minionych lat, gwiazda na szczęście przestała lubić się z satyną i na wielkie wyjścia zakładała piękne, podkreślające figurę sukienki.

W roku 2015 Hudgens ścięła włosy i póki co jest wierna tej fryzurze. Jak wygląda? Jak to mówią, ładnemu we wszystkim ładnie, choć my wolałyśmy ją chyba w poprzedniej wersji.

Ewolucja stylu Vanessy Hudgens

Wolicie Vanessę w krótkich czy długich włosach? Piszcie w komentarzach!

Źródło tekstu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Vanessa_Hudgens || Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj