Źródło: Pinterest

Co zrobić, aby między Wami było wciąż tyle emocji, co na początku związku? Sprawdź!

Rutyna może wkraść się nawet do najbardziej udanego związku. W tym wpisie podpowiadamy, jak do niej nie dopuścić. A jeśli czujesz, że to już się stało, to również skorzystać z poniższych porad, aby między Wami znowu zrobiło się gorąco.

Jak nie dopuścić do rutyny w związku?

Zaskakuj go. Im dłużej jesteście ze sobą, tym bardziej znacie siebie, swoje zachowania i przyzwyczajenia. Zrób od czasu do czasu coś inaczej, kup mu jakiś drobiazg, zostaw karteczkę z wyznaniem miłości. Takie drobne gesty mają ogromne znaczenie!

Dbaj o siebie. Nie musisz codziennie stroić się tak jak na Waszą pierwszą randkę, ale warto od czasu do czasu zmienić domowy dres na ładniejszy strój i podkreślić swoją urodę odrobiną makijażu. Pokażesz w ten sposób chłopakowi, że nadal chcesz mu się podobać i starasz się dla niego. Oczywiście on powinien Cię akceptować i kochać bez makijażu i w starym dresie, ale na pewno woli Cię oglądać w ładniejszym wydaniu 🙂

Wyciągaj go z domu. Nawet jeśli lubicie spędzać czas w swoim towarzystwie, przy dobrym filmie, wyciągnij go czasem do jakiejś knajpki albo do kina. Będziesz mieć okazję, żeby się odstrzelić i przypomnieć chłopakowi, jaka z Ciebie super laska 🙂

Rozmawiajcie. Nie tylko o życiu codziennym, ale również o problemach. Nikt nie przepada za takimi niewygodnymi rozmowami, ale są one bardzo potrzebne. Dzięki temu oboje będziecie mogli dowiedzieć się co nie pasuje drugiej osobie w Waszej relacji, a jeśli razem popracujecie nad tym, aby było Wam jak najlepiej, na pewno wyjdzie Wam to na dobre.

Jak nie dopuścić do rutyny w związku?

Komplementuj go. Faceci uwielbiają być doceniani i podziwiani dlatego komplementy są jak najbardziej wskazane. Jeśli przestaniesz mówić mu miłe rzeczy, on zapewne też nie będzie tego robić i wkrótce do Waszego związku może wkraść się rutyna.

Przytulaj i całuj. To nieprawda, że tylko my, dziewczyny tego potrzebujemy. Chłopacy też lubią czułości (niektórzy oczywiście udają twardzieli :> ), dlatego nie zapominaj o tym, aby codziennie obdarować swojego ukochanego kilkoma buziakami.

Znajdź czas dla siebie. Trochę odpoczynku od siebie wyjdzie Wam na dobre – będziecie mieli szansę odrobinę za sobą zatęsknić, dlatego warto, żebyście od czasu do czasu wyszli gdzieś osobno.

Źródło zdjęć: http://weheartit.com

3 KOMENTARZE

  1. Jestem z moim chłopakiem już rok i 7 miesięcy. Mam rutynę w zwiazku. A robie wszystko to co jest opisane tu w punktach. Ale mimo to jest tak a nie inaczej. Spotykamy się u niego w domu to wiem co bedziemy robić. Siedzimy przy TV lub Komputerze. Nieraz do miasta pojedziemy. A ja już nie mam żadnego pomysłu by zrobić coś aby związek się ożywił. Nie mam pojęcia. 🙁

    • Jeśli czujesz że w waszym związku jest rutyna moze wybierzcie się do kina, na kręgle, nawet jakiś romantyczny piknik z winem bądź restauracja 😉 Zawsze cos nowego. Wyskoczcie na jakąś imprezkę ze znajomymi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj