Jak nie dopuścić do rutyny w związku?

Komplementuj go. Faceci uwielbiają być doceniani i podziwiani dlatego komplementy są jak najbardziej wskazane. Jeśli przestaniesz mówić mu miłe rzeczy, on zapewne też nie będzie tego robić i wkrótce do Waszego związku może wkraść się rutyna.

Przytulaj i całuj. To nieprawda, że tylko my, dziewczyny tego potrzebujemy. Chłopacy też lubią czułości (niektórzy oczywiście udają twardzieli :> ), dlatego nie zapominaj o tym, aby codziennie obdarować swojego ukochanego kilkoma buziakami.

Znajdź czas dla siebie. Trochę odpoczynku od siebie wyjdzie Wam na dobre – będziecie mieli szansę odrobinę za sobą zatęsknić, dlatego warto, żebyście od czasu do czasu wyszli gdzieś osobno.

Źródło tekstu: http://www.dlanastolatek.pl || Źródło zdjęć: http://weheartit.com

3 KOMENTARZE

  1. Jestem z moim chłopakiem już rok i 7 miesięcy. Mam rutynę w zwiazku. A robie wszystko to co jest opisane tu w punktach. Ale mimo to jest tak a nie inaczej. Spotykamy się u niego w domu to wiem co bedziemy robić. Siedzimy przy TV lub Komputerze. Nieraz do miasta pojedziemy. A ja już nie mam żadnego pomysłu by zrobić coś aby związek się ożywił. Nie mam pojęcia. 🙁

    • Jeśli czujesz że w waszym związku jest rutyna moze wybierzcie się do kina, na kręgle, nawet jakiś romantyczny piknik z winem bądź restauracja 😉 Zawsze cos nowego. Wyskoczcie na jakąś imprezkę ze znajomymi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here