damskie jeansy

Jeansy ma w swojej szafie każdy – z tym faktem nie ma co polemizować. Warto jednak wiedzieć, że nie zawsze jeansy odpowiednio pasują do naszej sylwetki. Najczęściej, problemem jest to, że jeansy po zakupie są nierozciągnięte. Nie oznacza to jednak, że nie możemy sobie z tym faktem poradzić – są różne sposoby na to, aby rozciągnąć jeansy – poczynając od bardzo prostych metod, które znały już nasze mamy i babcie, poprzez te sposoby, które obecnie są polecane przez kreatorów mody. Jak jednak rozciągnąć spodnie, aby ich nie zniszczyć? Na co musimy w tym aspekcie zwrócić uwagę? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań, znajdziecie w naszym poniższym artykule. Z całą pewnością okaże się on pomocny, jeśli chodzi o znalezienie sposobu na to, aby nasze ulubione spodnie idealnie pasowały do naszej sylwetki.

Jak rozciągnąć jeansy – najprostsza metoda

Jeśli chcemy wiedzieć, jak rozciągnąć jeansy damskie, to nie ma chyba prostszej metody niż po prostu…Wypranie ich. Każdy materiał, w tym także jeans, po praniu minimalnie się rozciąga. Tym samym, jeśli chcemy wiedzieć, jak rozciągnąć jeansy, musimy się po prostu dowiedzieć, w jakiej temperaturze je wyprać. To, co jest bardzo ważne, jeśli chcemy rozciągnąć spodnie jeansowe, to fakt, że nie powinniśmy ich w tym celu prasować. Będą one sztywne i zamiast dobrze dopasowanych i nie uciskających nas jeansów, będziemy mieli po prostu ciasne spodnie. To jednak nie jedyny sposób na rozciąganie jeansów. Czy jednak są to jedyne sposoby na rozciąganie jeansów? Jak się okazuje – nie do końca.

Rozciąganie jeansów domowymi sposobami

Kolejnym, równie prostym sposobem na to, aby np. rozciągnąć jeansy w udach, jest po prostu naciąganie ich w odpowiedni sposób. Należy być jednak przy tym bardzo ostrożnym przy wykonywaniu tej czynności – istnieje bowiem ryzyko – szczególnie w przypadku spodni wykonanych z delikatnego jeansu – że mogą się rozerwać. Należy je zatem rozciągać delikatnie, ale tak, aby rzeczywiście się naciągały. W ten sposób, bardzo szybko będziemy mieli dobrze dopasowane jeansy.

Co zrobić, kiedy nic nie działa i spodnie nadal są za ciasne?

Może się zdarzyć, że nawet po wypraniu spodni, nie rozciągną się. Może się też zdarzyć, że żaden z powyżej wymienionych sposobów na rozciąganie spodni nie zadziała. Co wtedy zrobić? Obcisłe i za małe spodnie, możemy też poszerzyć mechanicznie. Ten sposób jest jednak ostatecznością, jeśli chodzi o rozciągnięcie spodni. W takiej sytuacji, konieczne jest udanie się do krawcowej, aby po prostu poszerzyć spodnie. Wiele jednak zależy od tego, gdzie dokładnie chcemy poszerzyć spodnie – czy w udach czy w pasie czy w nogawkach. 

Poszerzanie spodni domowymi metodami

Kluczowe jest także to, że musimy pamiętać, że poszerzane ubrania, zgodnie z tym, co króluje w najnowszych trendach, cały czas są popularne. Czasem lepszym sposobem jest kupno nieco za małych rzeczy – dzieje się tak najczęściej przy zakupach pod wpływem impulsu – i poszerzenie ich. Wówczas wiemy, że takie ubrania posłużą nam dłuższy czas, bo będą dokładnie takie, jakie chcieliśmy, aby były. 

Oczywiście możemy próbować poszerzania ubrań np. mocząc je w letniej wodzie lub w dużej ilości zimnej wody. Są to jednak bardzo czasochłonne metody i nie zawsze są skuteczne – szczególnie, jeśli chodzi o poszerzenie spodni w pasie i okolicy ud. 

Stosując się do naszych rad, z całą pewnością znajdziemy idealny sposób na to, aby nasze ubranie – w tym przypadku spodnie – idealnie na nas leżały nawet w sytuacji, kiedy po zakupie okaże się, że są one za ciasne w łydkach lub biodrach. Warto dokładnie zapoznać się z tymi sposobami – przydadzą się one nie tylko, jeśli chodzi o poszerzanie takich spodni jak jeansy, ale też i spodniach, które wykonane są z innego materiału – np. takiego, z którego wykonane jest obuwie, takie jak to https://answear.com/k/ona/obuwie. Pamiętajmy też o tym, że naturalną rzeczą jest to, że ubrania po praniu nieco się rozciągają. Dlatego też, zanim zaczniemy myśleć o tym, w jaki sposób poszerzyć spodnie, najpierw po prostu je wypierzmy. Jeśli po upraniu nadal będą za ciasne, wówczas możemy zacząć szukać innych sposobów na poszerzenie ich.

jeansy damskie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj