Nie masz planów na ten wyjątkowy wieczór i zastanawiasz się, co robić w domu? Mamy kilka ciekawych propozycji, jak możesz spędzić Sylwestra!

Czy można dobrze bawić się w domu? Ależ oczywiście, że tak! Nie musi to oznaczać smutnego wieczoru w starej piżamie. A nawet jeśli spędzisz ten czas samotnie, ubierz się ładnie i poczuj się piękna sama dla siebie! Z pewnością nie będzie to zmarnowany czas!

Jak spędzić Sylwestra w domu?

1. Zaproś do siebie koleżanki

Nie musisz od razu robić imprezy, na którą zleci się całe miasto. Może to być po prostu spotkanie z najbliższymi przyjaciółkami. Zorganizuj pidżama party. Zgraj lub znajdź kilka ciekawych filmów i zrób maraton. Przygotuj pyszne przekąski i napoje. Znajdź stare płyty z muzyką i gotowe. Plotki o chłopakach i pogaduszki czas zacząć! A może miłosne wróżby? Kto powiedział, że są zarezerwowane wyłącznie na Andrzejki? Świetnym pomysłem będzie również wzajemne wykonywanie makijażu albo nawet malowanie się bez lusterka! Niezapomniane wspomnienia gwarantowane!

2. Zrób sobie maraton czytania

Czas na nowo wrócić do ulubionej serii? Czemu nie! Ułóż się wygodnie pod kocykiem, zaparz herbatkę i bierz książki do ręki. Czas na porządny relaks.

3. Spędź czas z rodziną

Zróbcie sobie zawody w grach planszowych lub maraton filmów. A tańce z najbliższymi? Super sprawa. Dobre relacje z najbliższymi to najpiękniejsza rzecz na świecie.

4.  Domówka

Zaproś kilku znajomych i zrób małą imprezkę. Pamiętaj, aby wszystko było pod kontrolą kogoś dorosłego. Nie musicie się przecież upijać. Dobre jedzenie, tańce i śpiewy oraz grono przyjaciół. Czego chcieć więcej?

5. Ognisko w ogródku

Wystarczy ciepło się ubrać i zabrać ze sobą kilka koców. Przygotuj jabłka, kiełbaski i ziemniaki, które będzie można upiec nad ogniskiem. Poproś znajomych o wzięcie gitary, wydrukujcie kilka tekstów różnych piosenek i po prostu śpiewajcie! Jeśli noc sylwestrowa będzie naprawdę zimna, ognisko może nie być dobrym pomysłem. Wtedy może lepiej zorganizować kulig? Jeśli mieszkasz poza miastem lub na jego obrzeżach, namów rodziców na saneczkowy kulig!

6. Wieczór przed telewizorem

Włącz ulubione filmy na DVD i ułóż się na kanapie. Spędzanie w ten sposób czasu może i nie jest zbyt pożyteczne, ale jeden wieczór, od czasu do czasu, nikomu nie zaszkodzi. Jeżeli z jakiegoś powodu masz zły humor, nie staraj się go poprawiać na siłę. Jeżeli nie masz ochoty nikogo zapraszać ani nigdzie iść, to odpuść. Czasami tak jest lepiej. Zrób to, na co masz najbardziej ochotę 🙂

Jakie masz plany na tegorocznego Sylwestra? Podziel się nimi w komentarzu!

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj