Źródło: Pinterest

Poznaj nasze sekretne triki, które sprawią, że będziesz wyglądać korzystniej na zdjęciach!

Przeglądając zdjęcia na Insta zżera Cię zazdrość, że nie wyglądasz tak pięknie jak modelki ze zdjęć? Podpowiemy Ci, jak sprawić, żeby dobrze wyglądać na fotkach. Wystarczy, że zastosujesz się do poniższych wskazówek.

Wyprostuj się. Zgarbiona będziesz wyglądać na niższą, niż jesteś w rzeczywistości, a Twój brzuch wyda się większy. Dodatkowo, Twoje piersi optycznie wydadzą się mniejsze, dlatego pamiętaj, żeby pozując do zdjęć, stać prosto. Łopatki lekko ściągnij do tyłu i wciągnij brzuch.

Opuść ramiona. Jeśli pozując do zdjęć, opuścisz ramiona w dół, a głowę lekko uniesiesz do góry, Twoja szyja wyda się dłuższa, a więc i szczuplejsza.

Połóż rękę na biodrze. Ten trik często stosują super modelki. Co daje? Twoje ramiona wydają się wtedy dłuższe i szczuplejsze, a cała sylwetka bardziej lekka.

Skrzyżuj nogi. Stań tak, aby jedna stopa znalazła się z przodu, a łydki były skrzyżowane. Takie ustawienie sprawi, że Twoje biodra wydadzą się pełniejsze, a Twoja sylwetka nabierze kobiecych kształtów.

Przyłóż język do podniebienia. Brzmi śmiesznie? Dzięki temu Twoja twarz wyda się szczuplejsza, a drugi podbródek będzie odrobinę mniejszy. Możesz też delikatnie przygryźć policzki, co uwydatni Twoje kości policzkowe. Poćwicz przed lustrem!

Wypnij biodra do tyłu i stań na palcach. Ten trik wyszczupli i optycznie wydłuży Ci nogi (przede wszystkim biodra).

Zasłoń się. Na zdjęciu grupowym stań za kimś, a jeśli pozujesz sama, zasłoń się np. torebką. W ten sposób zakryjesz te części ciała, które Twoim zdaniem są zbyt duże.

Polecamy: Inspirujące pomysły na wystrój wnętrz z Instagrama

Jak wyglądać dobrze na zdjęciach?

Źródło zdjęć: Pinterest

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here