triki dotyczące instagrama
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/412923859588498199

Założyłaś niedawno konto na Instagramie i chciałabyś, aby zyskało na popularności? A może działasz w sieci od dłuższego czasu, ale bez większych efektów? Zobacz, jak zdobyć followersów na Insta!

Instagram już dawno przestał być jedynie miejscem, gdzie możemy wrzucać ładne zdjęcia. To platforma, z której możemy się wiele nauczyć, podzielić swoją wiedzą, poznać ciekawe osoby, no i oczywiście zarobić pieniądze. Aby jednak było to możliwe, należy zdobyć szerokie grono odbiorców. Poniżej znajdziesz 5 sposobów, które pomogą Ci zdobyć popularność na Insta.

Jak zdobyć popularność na Instagramie?

#1. Zadbaj o regularność

Dzięki regularnemu dodawaniu zdjęć, zwiększasz swoje szanse na przyciągnięcie nowych obserwatorów oraz zatrzymanie tych, którzy już znają Twój profil.

#2. Dodawaj ciekawe treści

Aby ludzie chcieli Cię obserwować, musisz dodawać interesujące ich treści. Jeśli nie masz pomysłu, co mogłabyś publikować, zastanów się, co sama chętnie oglądasz na Instagramie.

#3. Zadbaj o jakość zdjęć

Nikt nie lubi oglądać fotek kiepskiej jakości. Jeśli chcesz mieć dużo obserwatorów, musisz się postarać. Duże znaczenie ma sprzęt, jakim robisz zdjęcia, ale odpowiednie filtry również mogą pomóc.

#4. Bądź aktywna

Staraj się aktywować swoich obserwatorów. Rób ankiety oraz serie pytań. Pamiętaj także o tym, aby (w miarę możliwości) zaglądać na inne profile i zostawiać tam merytoryczne komentarze. W ten sposób zachęcisz innych, aby zajrzeli do Ciebie.

#5. Nie ograniczaj się jedynie do zdjęć

Początki Instagrama to zdjęcia, ale na przestrzeni lat platforma mocno się rozwinęła. Oprócz Insta Stories, czyli nagrań, które znikają po upływie 24 h, mamy możliwość dodania Reels (rolka) – która zostaje na stałe. Warto korzystać z dodatkowych funkcjonalności, gdyż pozwalają one dotrzeć do szerszego grona odbiorców.

Jakie są Twoje sposoby na zdobycie popularności na Instagramie? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: Inspiracje na sesję zdjęciową wśród zieleni

triki dotyczące instagrama
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/451908143855069115

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj