Oto najbardziej denerwujące zachowania na Facebooku. Też tak robisz?

W dzisiejszych czasach ciężko znaleźć kogoś, kto nie ma Facebooka. Logujemy się tam codziennie, by sprawdzić co słychać u naszych znajomych i samemu pochwalić się szczegółami z naszego życia. Nie zawsze myślimy o tym, że nasze zachowanie może denerwować innych. Poniżej przedstawiamy listę najbardziej denerwujących zachowań na FB.

Najbardziej denerwujące zachowania na FB

#1. ,,Nie chcę o tym gadać”. Ile razy któraś z Twoich znajomych dodaje smutny opis na swoją tablicę, a gdy pytasz o co chodzi, otrzymujesz odpowiedź ,,nie chcę o tym rozmawiać”. To naprawdę może wkurzać.

#2. Dziecięcy spam. Jeśli masz na Facebooku jakąś dzieciatą znajomą, to może wiesz o co nam chodzi. Wiele matek dostaje świra na punkcie swoich dzieci i z tego powodu chcą podzielić się swoim szczęściem z całym światem (a raczej Facebookiem). Dzień bez zdjęcia maleństwa to dzień stracony. Niestety nie każdy ma ochotę to oglądać.

#3. Wyznania miłości. Zakochani na FB mogą naprawdę denerwować, szczególnie znajomych singli. Wiemy, że szczęśliwe parki chcą dzielić się swoim szczęściem z całym światem, ale cały świat niekoniecznie chce w tym uczestniczyć. Litości.

#4. Kasowanie komentarzy. Takie zachowanie możemy częściej zaobserwować na publicznych profilach naszych idoli, choć sporadycznie zdarza się to też oczywiście na prywatnych kontach.

#5. Łańcuszki. Spamowanie łańcuszkami w komentarzach denerwuje wiele osób, a jednak spora grupa nadal to robi. Pytanie po co. Czy naprawdę ktoś wierzy w to, że wklejenie wierszyka pod 10 zdjęciami cokolwiek zmieni?

#6. Zaproszenia na gier. Na całe szczęście gry na FB nie są już tak popularne jak kiedyś, ale swojego czasu była to prawdziwa plaga. Niestety wiele gier zmuszało do wysyłania zaproszeń, jeśli chcieliśmy przejść do kolejnego poziomu, ale dla osób niegrających było to nie do zniesienia.

Jakie jeszcze zachowania denerwują Was na FB? Piszcie w komentarzach!

denerwujące zachowania na FB

Źródło zdjęć: http://pl.pinterest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj