Pewne każda z Was spotkała się kiedyś z denerwującymi ekspedientkami w sklepach. Przygotowaliśmy dla Was typy ekspedientek, których na pewno nie chciałybyście spotkać.

Najgorsze typy ekspedientek w sklepach

1. Manipulantka. Taka ekspedientka jest nienaturalnie miła. Robi wszystko, by przekonać cię do zakupu danej rzeczy. Kiedy nie jesteś pewna, czy np. dobrze wyglądasz w danym ubraniu, ona będzie cię zachwalać, nawet jeśli prawda jest zupełnie inna.

2. Maruda. Taka osoba zdecydowanie odstrasza od siebie klientów i sprawia, że nie chce się już wrócić do tego sklepu. Kiedy potrzebujesz pomocy, jej reakcja będzie odwrotna, niż manipulantki. Niechętnie udzieli ci pomocy.

3. Olewaczka. Spotkałaś się kiedyś z ekspedientką, która zamiast cię obsłużyć, niemiłosiernie długo rozmawia przez telefon lub zajmuje się swoimi sprawami? Kiedy będziesz potrzebowała pomocy, ona nie będzie miała czasu, ponieważ będzie zajęta sobą.

4. Ślamazara. Wyobraź sobie, że bardzo się spieszysz, a ekspedientka obsługuje cię w ślimaczym tempie. Myśl, że spóźnisz się przez niesforną ekspedientkę, może naprawdę dobijać.

5. Arogantka. Jest bardzo podobna do marudy, lecz patrzy na Ciebie z widocznym zadartym nosem i wyższością. Często można się z nią spotkać w ekskluzywnych sklepach.

Jaki typ ekspedientek jest według Was najgorszy? Piszcie w komentarzach!

Najgorsze typy ekspedientek w sklepach

Źródło zdjęć: Pexels

10 KOMENTARZE

  1. Jak dla mnie najgorsza jest wtedy kiedy nawet jeszcze dobrze nie wejdziesz do sklepu a ta od razu pyta się w czym mi pomóc…

  2. Jak rodzic zostawi cię przy kasie bez pieniędzy to wtedy właśnie ujawnia się najgorszy typ ekspedientki – śmieszka z premedytacją zaczyna szybciej wszystko kasować, abyś spanikowal.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj