Największe przewinienia chłopaków

Jakie są największe grzeszki chłopaków, które doprowadzają nas do szału? Odpowiedź w tym wpisie!

Chłopcy potrafią być naprawdę wkurzający! Oczywiście bez nich byłoby nudno, dlatego trzeba im wybaczać niektóre przewinienia. W tym wpisie zamieszczamy te najbardziej denerwujące zachowania.

Największe przewinienia chłopaków! Was też to wkurza?

#1. Nieokazywanie uczuć. Wielu chłopców ma problem z okazywaniem uczuć, a nas, dziewczyny, strasznie to denerwuje. Warto uświadomić swojej drugiej połówce, że wyznania miłości czy romantyczne gesty nie są niemęskie, jak twierdzą niektórzy.

#2. Porozrzucane skarpetki. Ten problem częściej dotyka pary, które już mieszkają ze sobą, choć pierwsze sygnały można zaobserwować już wcześniej. Skarpetki potrafią leżeć dosłownie wszędzie, tylko nie w koszu. To naprawdę może wyprowadzać z równowagi, szczególnie dziewczyny lubiące porządek.

#3. Brudne naczynia w zlewie. Właściwie to należałoby się cieszyć z tego, że brudne naczynia lądują w zlewie. Nie zawsze możemy liczyć na taki ?luksus” 🙂 Część chłopców zachowuje się tak, jakby gąbka i płyn do mycia miały właściwości żrące.

#4. Długie wyjścia z kumplami. Dla wielu chłopców koledzy i spotkania z nimi są bardzo ważne. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że przestają odbierać telefon i wracają do domu bardzo późno, co kosztuje ich dziewczyny wiele nerwów.

#5. Zapominanie o ważnych datach. To dość powszechna wada, która wkurza naprawdę wiele dziewczyn. Choć zapominanie o urodzinach lub rocznicy związku jest dla dziewczyn bardzo przykre, nie należy rozumieć tego jako brak zaangażowania w związek.

#6. Brak własnego zdania. Cokolwiek powiesz, on się z Tobą zgodzi. Na pytanie, co będziecie robić, on zapyta na co masz ochotę. Zawsze Ci przytakuje i nigdy nie sprzeciwia. Choć na początku może wydać Ci się to super, szybko zacznie działać Ci na nerwy ten brak pewności siebie.

Polecamy: Błędy dziewczyn na początku związku

Największe przewinienia chłopaków

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj