Źródło: Pinterest

Znudziły Ci się już standardowe noworoczne postanowienia? Skorzystaj z naszej listy planów, dzięki którym będziesz miała szansę przeżyć coś niesamowitego.

Poniżej znajdziesz 25 postanowień noworocznych, których realizacja da Ci ogromną satysfakcję i zapewni fantastyczne wspomnienia.

Noworoczne postanowienia, które zapewnią Ci moc wrażeń CZĘŚĆ 2

26. Pomoc sąsiadom

Pomagać można na wiele sposobów. Jeżeli w Twoim sąsiedztwie mieszka starsza osoba, możesz zrobić jej zakupy. Z kolei świeżo upieczeni rodzice z pewnością docenią pomoc przy wyprowadzeniu psa na spacer albo ciepły obiad z dostawą pod same drzwi.

27. Występ w przedstawieniu

Zapisz się na próby i przekonaj się, czy aktorstwo jest dla Ciebie. Kto wie, może okryjesz w sobie talent?

28. Posadzenie rośliny

Zrób coś dobrego dla środowiska i zasadź roślinę w doniczce lub w ogrodzie. Pielęgnowanie jej będzie ciekawą formą spędzania wolnego czasu, a dodatkowo nauczy Cię troski oraz odpowiedzialności.

29. Zdobycie szczytu

Zazwyczaj jeździsz nad morze? Tym razem zmień kierunek i jedź w góry! Przekonasz się, że są piękne o każdej porze roku. Zdobycie szczytu da Ci ogromną satysfakcję.

30. Wyjazd za granicę

Jeżeli jeszcze nigdy nie byłaś za granicą, 2024 rok może być odpowiednią okazją do zmian w tym zakresie. Nie tylko zwiedzisz nowe miejsca, ale przy okazji podszkolisz również język angielski.

31. Nauka języka

Z pomocą mogą Ci przyjść różne aplikacje oraz darmowe programy do nauki.

32. Przeczytanie poradnika

Zastanów się, czy masz z czymś problem lub chciałabyś poszerzyć swoją wiedzę w jakimś temacie. Jeśli tak, to przeczytanie poradnika może być dobrym pomysłem.

33. Wypróbowanie nowego makijażu

Obejrzyj w Internecie tutorial i spróbuj jak najdokładniej odwzorować pokazany w nim makijaż.

34. Zakupy z koleżankami

Do tej pory najczęściej chodziłaś na zakupy z rodzicami? W takim razie koniecznie wybierz się na shopping z koleżankami! Z pewnością będzie to udany wypad.

35. Koncert

To nie musi być wielka impreza na stadionie. Na plenerowym występie lokalnej kapeli też z pewnością będziesz się świetnie bawić.

36. Odnowienie kontaktu

W 2024 roku zadzwoń do kogoś, z kim dawno nie miałaś kontakt. Może dzięki temu odnowisz Waszą znajomość? Czasem dobrze jest wykonać ten pierwszy krok.

37. Niespodzianka dla rodziców

Zrób niespodziankę swoim rodzicom. Możesz przygotować obiad lub dać im jakiś prezent. Dzięki temu pokażesz, że ich doceniasz.

38. Skok na bungee

Oto propozycja dla osób o mocnych nerwach! Choć brzmi to nieco przerażająco, może to być niesamowite przeżycie, które na długo pozostanie w Twojej pamięci.

39. Zrealizowanie odwlekanego planu

Czy jest coś, co już od dawna chciałaś zrobić, ale brakowało Ci czasu albo motywacji? Nowy rok to doskonała okazja do tego, aby w końcu się na to zdecydować.

40. Randka solo

Idź na randkę sama ze sobą. Kup sobie bukiet ulubionych kwiatów i wybierz się do restauracji, kina albo w jakiekolwiek inne miejsce, w którym będziesz się dobrze czuła.

41. Napisanie listu

Możesz napisać go do kogoś bliskiego, ale także do samej siebie i np. powrócić do niego za parę lat.

#42. Oglądanie spadających gwiazd

Sierpniowe noce słyną z tego, że na całym niebie można obserwować spadające gwiazdy. To idealny moment, aby pomyśleć życzenie.

#43. Nocowanie u koleżanki

Babski wieczór może trwać całą noc! Z pewnością będzie to niezapomniane doświadczenie.

#44. Wycieczka w nieznane miejsce

Załóż wygodne buty, spakuj do plecaka przekąski oraz coś do picia i wybierz się na wycieczkę w nieznane miejsca w Twojej okolicy. Kto wie, może odkryjesz coś ciekawe?

#45. Nagranie vloga

Możesz nagrać filmik dotyczący Twojego zwykłego dnia albo taki, który uwieczni wyjątkowy moment, np. imprezę urodzinową Twojej przyjaciółki. Nie tylko będziesz się super bawić, ale zyskasz fantastyczną pamiątkę.

#46. Stworzenie własnej choreografii

Lubisz tańczyć? W takim razie wymyśl choreografię do swojej ulubionej piosenki. Z pewnością będziesz miała przy tym mnóstwo frajdy.

#47. Wolontariat

Zgłoś się do pomocy w schronisku i spędź czas z bezdomnymi zwierzakami.

#48. Karaoke

Wybierz się ze znajomymi na karaoke albo zorganizujcie wieczór pełen śpiewu na własną rękę! W tym wypadku nie liczy się talent muzyczny, tylko dobra zabawa.

#49. Grzybobranie

Spacerowanie po lesie i pooddychanie świeżym powietrzem dobrze Ci zrobi. Jeśli znasz się na grzybach, wykorzystaj okazję, aby poszukać brązowych kapeluszy wśród liści i mchu. Dla pewności możesz swoje zbiory zanieść do najbliższej siedziby stacji sanitarno-epidemiologicznej w celu sprawdzenia.

#50. Pocałunek w deszczu

Odtwórz romantyczną scenerię wprost z filmu i pocałuj się w deszczu ze swoim chłopakiem.

Którą z powyższych rzeczy najchętniej byś zrobiła? Daj nam znać w komentarzu!

Czytaj także: Noworoczne postanowienia, które zapewnią Ci moc wrażeń CZĘŚĆ 1

Źródło: https://favim.com/image/4973027/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj