Źródło: Pinterest

Chciałabyś być już w związku, ale nie wiesz, czy jesteś na to gotowa? W tym wpisie postaramy się rozwiać Twoje wątpliwości.

Dla każdego z nas przychodzi odpowiedni czas, aby być w związku, jednak nie możemy zaplanować, kiedy to dokładnie będzie. Nie da się ukryć, że poważne związki wymagają dojrzałości i zdrowego rozsądku. Poniżej pokażemy Ci sygnały, które świadczą o tym, że prawdopodobnie nie jesteś jeszcze gotowa na taką relację.

Po czym poznać, że nie jesteś gotowa na poważny związek?

#1. Podrywasz paru chłopaków naraz

Jeśli podoba Ci się paru chłopaków jednocześnie i wszystkich ich po kolei podrywasz, to niestety nie jest do zbyt dojrzałe zachowanie. W ten sposób robisz im niepotrzebną nadzieję oraz ranisz ich tym. Przez takie zachowanie pokazujesz także swoje niezdecydowanie. Jeśli Ci na kimś zależy, to inne osoby nie powinny się liczyć. Nie rób sobie planu B. Jeżeli z jednym chłopakiem coś nie wyjdzie, to na spokojnie znajdziesz inną osobę.

#2. Większą uwagę zwracasz na wygląd czy majątek niż na charakter

U chłopaków liczy się dla Ciebie tylko to, jak się ubierają, ile mają wzrostu czy jakie prezenty są w stanie Tobie ofiarować? Z takim podejściem niestety nie zbudujesz dobrego związku. Pamiętaj, że są ważniejsze rzeczy niż wygląd zewnętrzny. Nawet najprzystojniejsi chłopcy mogą w środku po prostu? nie mieć nic ciekawego i być nieodpowiednimi kandydatami do życia. W miłości potrzebny jest też zdrowy rozsądek.

#3. Chcesz wszystko na już

Wszystkie Twoje koleżanki mają chłopaków, więc Ty nie możesz pozostać w tyle i jak na gwałt szukasz chłopaka? Chcesz mieć go już TERAZ, nawet po jednym dniu znajomości, chcesz od razu się z nim całować, sypiać? Niestety tak to nie działa! Zarówno w związku, jak i jeszcze przed, powinno się robić wszystko powoli, z dnia na dzień, coraz bardziej się poznawać. Jeśli jesteś również w stanie wejść w związek z chłopakiem, do którego nic nie czujesz, to raczej wyjdzie z tego związek na pokaz niż poważna relacja.

#4. Pragniesz, by chłopcy traktowali Cię jak księżniczkę

Ciągle oczekujesz ich uwagi, chcesz aby Cię adorowali, nosili na rękach i kupowali prezenty? Nie jest to zbyt dojrzałe zachowanie. Zanim zdecydujesz się wejść w związek, powinnaś zdawać sobie sprawę z tego, że obie strony muszą mieć do siebie szacunek i podobnie się starać. Z podejściem ?księżniczki? z chłopaka zrobisz służącego, który będzie na każde Twoje zawołanie, ale w pewnym momencie on może się zacząć buntować.

#5. Dużo oczekujesz, jednocześnie dając minimum od siebie

Jak już wspominałyśmy, w związku obie strony muszą dawać z siebie wiele i starać się równie mocno. Jeśli wymagasz, żeby chłopak non stop płacił za Ciebie na randkach czy prawił mnóstwo komplementów, a sama nawet od święta nie dasz mu żadnego prezentu i nie powiesz nic miłego, to wygląda na to, że nie jesteś w stanie stworzyć silnego i poważnego związku.

#6. Nie traktujesz chłopaków na poważnie

Czyli po prostu bawisz się nimi, rozkochujesz i porzucasz, bo w każdym z nich coś Ci nie pasuje. Nie potrafisz zaakceptować czyiś wad i robisz innym fałszywą nadzieję. Takie zachowanie jest nie na miejscu. Traktuj chłopaków tak, jak sama chciałabyś być przez nich traktowana. Pamiętaj, że chłopcy to także wrażliwe istoty, które zasługują na szacunek i poważne traktowanie.

Czytaj także: Dlaczego brak chłopaka to nie powód do smutku?

Źródło: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj