Zastanawiasz się, co kupić rodzicom na Mikołaja? W tym wpisie znajdziesz kilka ciekawych propozycji!

Mikołajki już lada moment, a Ty nie nadal nie masz prezentu dla rodziców? W tym wpisie podsuniemy Ci kilka ciekawych pomysłów.

Pomysły na prezent mikołajkowy dla rodziców

Na Mikołajki najczęściej wręczamy mniejsze upominki, więc na prezent nie będziesz musiała przeznaczyć dużej kwoty. Ponadto dla rodziców najbardziej liczy się gest, więc często bardziej cieszą ich własnoręcznie zrobione prezenty niż te kupne. Oto kilka naszych propozycji.

#1. Upiecz dla nich pierniczki. Znajdź sprawdzony przepis i koniecznie zaopatrz się w kolorowe posypki i lukier. Upieczone pierniczki udekoruj najładniej jak potrafisz i zapakuj w ozdobne woreczki. Jeśli Twoi rodzice lubią słodycze, to na pewno będą zadowoleni z takiego prezentu.

#2. Świąteczne skarpetki. To pomysł dla rodziców z poczuciem humoru. Kup im pasujące do siebie skarpetki, w których będą mogli chodzić po domu.

#3. Świąteczne kubki. Możesz pomyśleć, że to oklepane, ale możliwe, że Twoi rodzice nie mają świątecznych kubków. A może zdecydujesz się na takie pasujące do siebie (np. tworzące kształt serca)?

#4. Poduszki. Poduszek nigdy dość. Twoim rodzicom z pewnością przydadzą się 2 pasujące do siebie, miękkie poduszki. Może poszukasz jakiś z zimowej edycji?

#5. Świąteczne porządki. Choć można powiedzieć, że jest to prezent chwilowy, o którym Twoi rodzice pewnie szybko zapomną, czasem warto zrobić coś, by wywołać uśmiech na ich twarzach. Przebierz się za Mikołaja (wystarczy sama broda) i wysprzątaj dom. Oni na pewno to docenią, szczególnie jeśli w czymś ich wyręczysz.

#6. Bilety do kina. Jak często Twoi rodzice wychodzą gdzieś sami? Pewnie mają mnóstwo wymówek, by tego nie robić. Postaw ich przed faktem dokonanym i po prostu kup bilety. Nie będą mieli jak się wykręcić, a na pewno nie będzie to stracony czas.

Co najczęściej dajecie rodzicom w ramach prezentu mikołajkowego? Piszcie w komentarzach!

prezent mikołajkowy dla rodziców

Źródło zdjęć: Pexels

2 KOMENTARZE

  1. Hey dziewczyny! Mam pytanie: Dzisiaj wylatuje na tydzień do Anglii. Co kupić w GB? (Nie kosmetyki powyżej 100ml). Macie jakieś pomysły?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj