Co kupić kolegom z klasy z okazji ich święta? Sprawdź nasze propozycje prezentów na Dzień Chłopaka.

Pomysły na prezent na Dzień Chłopaka

Koszulki z napisem. Koszulka z zabawnym napisem to prezent, który przez długi czas będzie przypominał kolegom z klasy o miłych chwilach 🙂

Coś słodkiego. To standardowy prezent, dobry, gdy nie dysponujecie dużym zasobem gotówki. Mogą to być batoniki lub lizaki w kształcie serca.

Gadżet. Breloczek, zabawny długopis, magnez na lodówkę, mini latarkę lub scyzoryk. To nie musi być nic wielkiego, bo przecież liczy się gest.

Wierszyk. Jeśli chcecie dać swoim kolegom coś kreatywnego, wymyślcie zabawne wierszyki na temat każdego z nich lub jeden, dotyczący wszystkich. Możecie je odczytać lub wydrukować, aby mieli trwałą pamiątkę.

Kubek. Bo przecież kubków nigdy za wiele 🙂 Poszukajcie takich z imieniem lub ciekawym nadrukiem.

Piłka. Jeśli chłopcy z Waszej klasy lubią grać w piłkę nożną, może warto zrzucić się na jedną, żeby mieli co robić na przerwach? Ten prezent sprawdzi się pod warunkiem, że macie zgraną klasę i boisko przy szkole 🙂

Wyjście do kina. Dogadajcie się z wychowawczynią, czy w ramach lekcji wychowawczej możecie zabrać kolegów z klasy do kina. Najlepiej, jeśli w Waszej klasie przeważają dziewczyny, wtedy prezent nie będzie bardzo kosztowny.

Wasze zdjęcie w ramce. Zróbcie sobie grupowe zdjęcie po szkole (tak, żeby chłopcy o tym nie wiedzieli) i dajcie każdemu po jednym w ramce. Umówcie się, żeby ubrać się np. w tym samym kolorze lub w sukienki, możecie też na zdjęciu przesyłać całusy. Na pewno taki prezent im się spodoba.

Pizza. Kto by się nie ucieszył z dostawy pizzy do szkoły? Chłopcy na pewno będą zachwyceni takim pomysłem. 2 kawałki na głowę powinny wystarczyć 🙂

Pomysły na prezent na Dzień Chłopaka
Źródło: Pinterest

6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj