Jak korzystać z Internetu w bezpieczny sposób?
Jak korzystać z Internetu w bezpieczny sposób?

Chciałabyś mieć większe powodzenie w sieci? Sprawdź, jak powinien wyglądać Twój profil na portalu randkowym.

Tworząc profil na portalu randkowym, dobrze jest zadbać o kilka elementów. Dzięki temu będziesz miała pewność, że nie zginiesz wśród tłumu innych dziewczyn i zwiększysz swoje szanse na to, spotkasz kogoś odpowiedniego. Poniżej pokazujemy kilka rad, jak stworzyć swój profil na portalu randkowym, aby przykuwać uwagę innych.

Profil na portalu randkowym – jak zwrócić czyjąś uwagę?

#1. Dodaj odpowiednie zdjęcia

Pierwszym krokiem podczas tworzenia swojego profilu na portalu randkowym jest dodanie odpowiednich zdjęć. Jedno to zdecydowanie za mało, jednak kilkanaście zdjęć to już przesada. Szczególnie jeśli wszystkie to selfie, które różnią się tylko tym, co masz na sobie. Najlepiej wybierz 3-4 zdjęcia: Twojej twarzy, Ciebie w całości, w jakimś pięknym miejscu czy podczas zajmowania się swoim hobby (np. podczas jazdy na rolkach). Dzięki temu już na podstawie samych zdjęć będzie można dowiedzieć się trochę na Twój temat. Z całą pewnością takie fotki przyciągną większą uwagę niż selfie.

#2. Podaj prawdziwe dane

Jeśli traktujesz swój profil poważnie, powinnaś podać swoje prawdziwe dane. Lepiej nie kłamać, bo prawda i tak w którymś momencie wyjdzie na jaw. Oczywiście nie musisz, a nawet nie powinnaś podawać prywatnych informacji. Wystarczy Twoje imię, wiek oraz miejscowość, w której mieszkasz (lub większe miasto znajdujące w pobliżu).

#3. Zamieść ciekawy opis

Niektórzy nie zwracają uwagi na opis, ale wiele osób go czyta, dlatego zadbaj o to, by zawierał więcej niż jedno zdanie, ale też, aby nie była to rozprawka 😊 Koniecznie napisz o tym, czego szukasz na portalu (unikniesz propozycji, których byś nie chciała), opisz czym się zajmujesz w życiu (szkoła, profil) i co lubisz robić w wolnym czasie. Możesz podać swój wzrost, zamieścić ulubiony cytat bądź jakiś zabawny tekst. Unikaj stawiania wymagań, odnoszących się do chłopaka, jakiego szukasz. Wiele osób może poczuć się zniechęconych takim podejściem, nawet jeśli w teorii spełniają Twoje warunki.

#4. Wspomnij o swoich zainteresowaniach

Na wielu portalach randkowych istnieją specjalne hasztagi lub osobne pytania dotyczące zainteresowań. Im więcej rzeczy zaznaczysz, tym większa szansa, że znajdziesz osobę o podobnym hobby. To również duże ułatwienie, aby rozpocząć rozmowę i szybko znaleźć wspólny język.

#5. Dodaj przydatne linki

Pomocne może okazać się zostawienie linku lub Twojego nicku do innych mediów społecznościowych np. Instagrama czy Snapchata. Wiele osób woli komunikować się na tych platformach, gdyż jest to dla nich wygodniejsze. Przy okazji możesz dzięki temu zyskać więcej obserwatorów.

Szukasz miłości za pośrednictwem portali randkowych? Daj nam znać w komentarzu, czy nasze rady dotyczące profilu okazały się przydatne!

Czytaj także: 50 powodów, za które kocham Cię, czyli jak wyznać miłość

Jak korzystać z Internetu w bezpieczny sposób?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj