Promocja Rossmann -55%

Sprawdź kiedy zaczyna się promocja w Rossmannie i jakie są jej zasady.

Promocja -55% na tzw. kolorówkę, czyli kosmetyki do makijażu to ulubiona promocja klientek popularnej drogerii (w tym nas), na którą zawsze czekają z niecierpliwością. Odbywa się ona zaledwie 2 razy w roku – wiosną i jesienią. Zasady promocji co roku nieznacznie się zmieniają, ale niezmienne jest to, że przyciąga ona tłumy zainteresowanych. Już za kilka dni będziemy miały okazję po raz kolejny kupić setki kosmetyków w niższych cenach. Kiedy dokładnie zaczyna się promocja i jakie zasady będą obowiązywać tym razem? Wszystkie informacje znajdziesz poniżej!

Promocja Rossmann -55% już we wrześniu!

Produkty objęte promocją to: podkłady, pudry, szminki, tusze do rzęs, eyelinery, kredki, lakiery do paznokci, bronzery, róże, rozświetlacze itp. Akcja będzie się odbywać w drugiej połowie września, czyli w dniach 16.09.2019 – 30.09.2019.

Nowe zasady promocji w Rossmannie

Tym razem Rossmann postanowił nas zaskoczyć i zmienił zasady gry. Zamiast jednej promocji -55%, możemy się spodziewać zniżek w wysokości 40%, 50%, 60%, a nawet 70%! Dodatkowo wprowadzone zostaną także promocje 1+1 gratis.

To nie wszystkie zmiany, jakie czekają na klientki Rossmanna podczas jesiennej edycji promocji na kosmetyki. Zniesiony zostanie wymóg kupienia minimum 3 produktów, a to oznacza, że zniżki będą naliczane nawet wtedy, gdy kupimy tylko 1 kosmetyk. Jest także możliwość zakupu kilku takich samych artykułów! Można więc będzie zrobić zapas na kolejne miesiące (aż do następnej promocji :)) Wisienką na torcie jest ukłon w stronę klientek, które nie należą do Klubu Rossmann. Tym razem ze zniżek mogą skorzystać wszyscy!

Jak oceniasz nowe zasady promocji w Rossmannie? My jesteśmy nimi zachwycone i z niecierpliwością czekamy na 16 września!

Polecamy: Najmodniejsze kolory paznokci na jesień

Promocja Rossmann -55%

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj