Zastanawiasz się, jakie pozy przybrać, aby Twoje selfie wyglądało na perfekcyjne? W tym wpisie znajdziesz kilka przydatnych wskazówek!

Sprawdzone pozy do selfie

Pozy do selfie możemy podzielić na trzy kategorie:

#1. Selfie z ręki

To najtrudniejszy rodzaj zdjęć, ponieważ mamy tu mało możliwości, ale nie ma rzeczy nie możliwych. W przypadku takiego selfie najważniejsze jest, abyś pokazała swoją twarz z jak najlepszej strony. Wybierz swój lepszy profil, (zazwyczaj jedna strona naszej twarzy jest bardziej fotogeniczna od drugiej). Takie zdjęcie możesz wykonać siedząc lub stojąc. Uśmiechnij się i pokaż swoje piękne zęby. Każdy woli jak na zdjęciu jest sympatyczna, uśmiechnięta dziewczyna, niż mało przyjemnie wyglądająca osoba z dzióbkiem. Szczególnie z ogromną ilością tapety. Naturalny look górą! Wspaniałym trikiem jest przyklejenie języka do podniebienia. Dzięki temu Twój drugi podbródek zniknie. Pamiętaj także, aby szeroko otworzyć oczy i pokazać nimi swoją radość, a udane zdjęcie będziesz miała zapewnione.

#2. Selfie w lustrze

Ten typ zdjęć znów powraca do mody. Najważniejsze jest, aby lustro było czyste! Brudne lustro odpycha widza. Takie selfie najczęściej wykonujemy na stojąco. Przy robieniu takiego zdjęcia pamiętaj, aby być wyprostowaną, ponieważ wtedy będziesz wyglądała bardziej kobieco i radośnie. Nie stój twarzą wprost do lustra, tylko lekko wykręć swoje ciało w jedną stronę. Ukryje to w dużej mierze Twoje niedoskonałości. Przechyl tułów delikatnie w prawo, a Twój brzuch będzie wydawał się chudszy. Masz krótkie nogi? Nie martw się. Wysuń na przód jedną nogę, tak jakbyś chciała zrobić krok. To optycznie wydłuży i wyszczupli Twoje nogi. Kolejnym trikiem jest stanie na palcach podczas robienia selfie. Osobom oglądającym to zdjęcie będzie wydawać się, że jesteś wyższa, a Twoje nogi szczuplejsze. Możesz także usiąść na podłodze i lekko wysunąć nogi, wtedy także będą wydawać się dłuższe.

#3. Selfie z selfie sticka

Dużo osób wyśmiewa ten ,,magiczny kijek”, a przecież bardzo przydaje się on podczas robienia zdjęć grupowych lub zdjęć z pięknymi widokami. Pamiętaj, aby selfie stick podnieść lekko do góry, ponieważ robienie zdjęć od dołu pogrubia osoby na zdjęciu. Jeżeli jest Was dużo, ustawcie się bokiem i wysuńcie do przodu jedną nogę, aby Wasze sylwetki wydawały się smuklejsze. Nie macie ograniczeń przy robieniu takich zdjęć. Śmiejcie się, wygłupiajcie, róbcie dziwne miny. Takie spontaniczne selfie wychodzą najlepiej.

A Wy jakie pozy robicie  najczęściej do selfie? Piszcie w komentarzach!

Sprawdzone pozy do selfie

Źródło zdjęć: Pixabay | http://favim.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj