Top 10 rzeczy z AliExpress

W tym wpisie znajdziesz TOP 10 rzeczy z AliExpress, które zapragniesz mieć, gdy tylko je zobaczysz!

W AliExpress można znaleźć prawie wszystko. No, może z wyjątkiem jedzenia (chociaż można znaleźć tam herbatę) i żywych zwierząt 🙂 Osoby, które robią tam zakupy wiedzą, że na Ali można spędzić wiele czasu i znaleźć przedmioty, o których istnieniu nie miało się dotąd pojęcia. W tym wpisie przedstawiamy 10 hitów, które naszym zdaniem warto tam kupić.

1. Peleryna – kaczuszka, US $6.98

Choć same jesteśmy już na nią niestety za duże, to może być ona idealnym prezentem dla młodszego rodzeństwa, kuzynostwa albo dla przyszłych dzieci 🙂

2. Ludziki na garnki, US $0.71 – 1.35 (2 szt.)

Ile razy zdarzyło Ci, że gotowałaś coś pod przykryciem i zawartość garnka wykipiała zalewając całą kuchenkę? Dzięki tym niepozornym ludzikom to już się więcej nie powtórzy. Nie są one może zbyt piękne, ale za to bardzo praktyczne.

Top 10 rzeczy z AliExpress

3. Usztywniacz na kabel, US $0.89

Te słodkie zwierzątka to nie tylko ozdoba, ale przede wszystkim usztywniacz, który ma za zadanie ochraniać kabel przed wyginaniem, co może doprowadzić do jego uszkodzenia.

Top 10 rzeczy z AliExpress

Wzornik do eyelinera, US $0.32 – 0.46

Narysowanie 2 równych kresek eyelinerem to dla wielu dziewczyn sztuka, której nie potrafią opanować. Na szczęście nawet osoby niewprawione mogą mieć idealny makeup. To wszystko dzięki wzornikom w kształcie kotów.

Top 10 rzeczy z AliExpress

5. Foremki na jajka sadzone, US $0.83 – 0.91

Zrobienie idealnego jajka sadzonego nie zawsze jest taką prostą sprawą, chyba że mamy małą patelnię, specjalnie do tego przeznaczoną. W innych przypadkach uzyskanie równego, okrągłego kształtu, graniczy z cudem. Na szczęście jest na to prosty sposób – wystarczy mieć specjalną foremkę, dzięki której możemy mieć nie tylko okrągłe jajko sadzone, ale również takie w kształcie serca, gwiazdy czy kwiatka.

Top 10 rzeczy z AliExpress

6. Przenośny wentylator USB, US $1.13

Telefony już dawno przestały służyć nam tylko do dzwonienia, pisania smsów i korzystania z internetu. Ogrom dostępnych aplikacji i gadżetów sprawia, że są to urządzenia wielofunkcyjne, które przydają się w wielu sferach życia. Przenośny wentylator to idealny dodatek na upalne lato.

Top 10 rzeczy z AliExpress

7. Kolagenowe maseczki na usta, US $0.27

Nawilżająco-regenerujące maseczki na usta oraz skórę wokół ust, nie tylko poprawiają ich jędrność, ale również wygładzają je i zwiększają optycznie wielkość warg.

Top 10 rzeczy z AliExpress

8. Separator na żółtko jaja, US $0.11

Ten wynalazek oznacza koniec problemów z oddzielaniem żółtka od białka. Jeśli Ty także masz z tym problem lub po prostu nie lubisz tego robić, to jest to coś dla Ciebie.

Top 10 rzeczy z AliExpress

9. Zmywalne tatuaże, US $0.08 – 0.39

Jeśli marzysz o tatuażu, ale wiesz, że rodzice się na niego nie zgodzą lub boisz się, że wybrany wzór mógłby Ci się po jakimś czasie znudzić, to idealnym rozwiązaniem będzie zmywalny tatuaż.

Top 10 rzeczy z AliExpress

10. Magiczna gąbka do usuwania rdzy, US $1.00

Jeśli szorowanie przypalonych garnków nie należy do Twoich ulubionych czynności, to zdecydowanie powinnaś zainwestować w magiczną gąbkę.

Top 10 rzeczy z AliExpress

Polecamy: Modna biżuteria z AliExpress

2 KOMENTARZE

    • Nie powinny być, ale u osób podatnych mogą wywołać reakcję alergiczną, dlatego zawsze warto zrobić próbę na niewielkim fragmencie skóry, w miejscu niewidocznym na co dzień 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj