uroda

Sprawdź, jak za pomocą kilka trików sprawić, żeby Twoje usta wydawały się większe!

Jak optycznie powiększyć usta?

Nawilżenie. Aby usta ładnie się prezentowały, muszą być zadbane, a więc nawilżone. Miej zawsze pod ręką pomadkę ochronną lub balsam.

Konturówka. Najlepszym sposobem na optyczne powiększenie ust, jest obrysowanie ich kredką, jak najbardziej zbliżoną do odcienia cery. Kolor konturówki powinien być też odrobinę ciemniejszy od naturalnego koloru ust, jednak trzeba być w tym przypadku bardzo ostrożnym, gdyż łatwo tutaj przesadzić, a przecież nie chcesz wyglądać tandetnie.

Jak obrysować usta konturówką? Przede wszystkim uważaj, żeby za bardzo nie wyjść za kontur ust . Tutaj każdy milimetr ma znaczenie. Najlepiej poćwicz to w wolnej chwili. Pamiętaj, żeby delikatnie rozetrzeć kredkę palcem, inaczej uzyskasz sztuczny efekt.

Biała kredka. Nie dość, że pomoże Ci optycznie powiększyć usta, to jeszcze sprawi, że nadasz im pożądany kształt. Jak to zrobić? Jeśli zależy Ci jedynie na powiększeniu, rozjaśnij kredką (lub rozświetlaczem) łuk kupidyna, który znajduje się nad górną wargą. Jeśli zależy Ci na konturowaniu, obrysuj usta zgodnie z poniższym zdjęciem i rozetrzyj kredkę tak, aby była prawie niewidoczna.

Jak optycznie powiększyć usta?

Pomadka. Od niej również dużo zależy. Aby optycznie powiększyć usta, warto mieć dwa zbliżone do siebie odcienie szminki – jaśniejszy oraz ciemniejszy. Jaśniejszy odcień nałóż na miejsce, które chcesz uwypuklić, czyli na środek ust. Na pozostałą część, możesz nałożyć ciemniejszy odcień. Pamiętaj też, że błyszczyk nada ustom objętości.

Źródło zdjęć: http://weheartit.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here