Jak optycznie powiększyć usta?
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/AY2nAacA_BEj3AU9kxGu6NZi2cc3rKCwYdzpSbr2x-WIlU1AvuhVie4

Sprawdź, jak za pomocą kilku prostych trików sprawić, aby Twoje usta wyglądały na większe!

Marzysz o tym, aby Twoje usta były bardziej pełne? W tym wpisie znajdziesz 4 triki, które Ci w tym pomogą. Sprawdź koniecznie!

Jak optycznie powiększyć usta?

Nawilżenie

Aby usta ładnie się prezentowały, muszą być zadbane, a więc nawilżone. Miej zawsze pod ręką pomadkę ochronną lub balsam.

Konturówka

Najlepszym sposobem na optyczne powiększenie ust, jest obrysowanie ich kredką, jak najbardziej zbliżoną do odcienia cery. Kolor konturówki powinien być też odrobinę ciemniejszy od naturalnego koloru ust, jednak trzeba być w tym przypadku bardzo ostrożnym, gdyż łatwo tutaj przesadzić, a przecież nie chcesz wyglądać tandetnie.

Jak obrysować usta konturówką?

Przede wszystkim uważaj, żeby za bardzo nie wyjść za kontur ust. Tutaj każdy milimetr ma znaczenie. Najlepiej poćwicz to w wolnej chwili. Pamiętaj, żeby delikatnie rozetrzeć kredkę palcem, inaczej uzyskasz sztuczny efekt.

Biała kredka

Nie dość, że pomoże Ci optycznie powiększyć usta, to jeszcze sprawi, że nadasz im pożądany kształt. Jak to zrobić? Jeśli zależy Ci jedynie na powiększeniu, rozjaśnij kredką (lub rozświetlaczem) łuk kupidyna, który znajduje się nad górną wargą. Jeśli zależy Ci na konturowaniu, obrysuj usta zgodnie z poniższym zdjęciem i rozetrzyj kredkę tak, aby była prawie niewidoczna.

Jak optycznie powiększyć usta?
Źródło: Weheartit

Pomadka

Od niej również dużo zależy. Aby optycznie powiększyć usta, warto mieć dwa zbliżone do siebie odcienie szminki – jaśniejszy oraz ciemniejszy. Jaśniejszy odcień nałóż na miejsce, które chcesz uwypuklić, czyli na środek ust. Na pozostałą część, możesz nałożyć ciemniejszy odcień. Pamiętaj też, że błyszczyk nada ustom objętości.

Czytaj także: Jaki kolor włosów pasuje do Twoich oczu?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj