Chciałabyś własnoręcznie zrobić wielkanocne ozdoby, ale brak Ci pomysłu? Sprawdź nasze propozycje na łatwe i efektowne DIY!

Co prawda do Wielkanocy zostało jeszcze sporo czasu, ale warto pomyśleć nieco wcześniej o ozdobach, szczególnie jeśli chcemy je robić własnoręcznie. W tym wpisie znajdziecie kilka propozycji, które nie są trudne do zrobienia, a wyglądają naprawdę przepięknie. Sprawdźcie koniecznie!

Wielkanocne DIY

Wydmuszki. W Internecie znajdziesz mnóstwo pomysłów na wielkanocne wydmuszki. Jeśli brak Ci zdolności manualnych, możesz kupić gotowe naklejki lub po prostu pomalować jajka farbkami. Efekt z powyższego zdjęcia również nie jest trudny do uzyskania – wystarczy biała koronka lub ozdobna serwetka, kilka metrów sznurka lub wstążki i klej na gorąco.

Wielkanocne DIY

Papierowa girlanda. Wzorki możesz wydrukować z Internetu lub narysować je sama. Aby girlanda była mocniejsza, na każde jajko możesz nakleić na tekturowy szablon.

Wielkanocne DIY

Magiczne jajka. Do ich zrobienia potrzebujesz kilka metrów sznurka, klej, baloniki i czekoladowe jajka. Do balonika wciśnij 2-3 czekoladowe jajka i nadmuchaj go. Następnie namocz sznurek w kleju i owiń nim balonik, tak jak na powyższym zdjęciu. Gdy klej wyschnie, przebij balonik i wyciągnij go przez szparę.

Ciąg dalszy na kolejnej stronie:

6 KOMENTARZE

  1. + Mary czy jestes ta mary ktora nagrywa msp na yt i chejtuje Najlepsze filmiki ? Jesli tak to przestan ja chejtowac ! Ja tez nagrywam na yt Asia Life i przestan chejtowac najlepsze filmiki !!! :/
    Spadaj z yt !

  2. + Mary czy jestes ta mary ktora nagrywa msp na yt i chejtuje Najlepsze filmiki ? Jesli tak to chejtuj dalej bo ona obrazila cie na filmiku:/ To nie normalne co ty wyprawiasz XD 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here