Sprawdźcie, co robią dziewczyny, kiedy nikt na nie nie patrzy. Musicie to przeczytać!

WYZNANIA: ,,Co robią dziewczyny, kiedy nikt nie patrzy?”

,,Kiedy jestem sama, to drapię się tam na dole. Oczywiście nie cały czas, tylko jak mnie zaswędzi. Przy ludziach w życiu bym tego nie zrobiła”.

,,Kiedy biorę prysznic, lubię udawać, że jestem piosenkarką. Biorę wtedy słuchawkę od prysznica i udaję, że to mikrofon. Woda leci mi buzi, ale w sumie to jest nawet fajne”.

,,Mam w nosie jakąś dziwną narośl, którą lubię zdrapywać. Robię to kiedy nikt nie patrzy, bo nie chcę, żeby ktoś pomyślał, że dłubię w nosie”.

,,Zawsze kiedy byłam sama w domu, to nie zamykałam drzwi od łazienki. Do czasu, aż moja siostra wpadła kiedyś ze swoim chłopakiem do domu (oni mieszkają już na swoim) i widzieli jak tańczę pod prysznicem. Do dzisiaj palę cegłę na ich widok”.

Co robią dziewczyny, kiedy nikt nie patrzy

,,Wyciskam sobie wągry kiedy nikt nie patrzy. Ostatnio jednak byłam w moim pokoju i wszystko byłoby fajnie, gdyby nie odwiedziny nowej sąsiadki z mega przystojnym synem. Chciałam się zabunkrować ale matka siłą mnie stamtąd wyciągnęła i nie zdążyłam nawet przypudrować twarzy. Ten sąsiad zawsze już dziwnie na mnie patrzy, jak się mijamy”.

,,Czasami jak mi się nudzi, to dzwonię do obcych ludzi i gadam do nich głupoty. Kupiłam specjalnie na tę okazję starter i mam tam ileś minut do wygadania. Chyba jestem nienormalna:.

,,Jak nie chce mi się używać nici, a nie mam pod ręką wykałaczki, to dłubię sobie w zębach paznokciami”.

,,Jak boję się, że się spociłam, to wącham sobie pachy”.

Źródło zdjęć: http://favim.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj