Za co kochamy AliExpress?

Zakupy na AliExpress stają się coraz bardziej popularne, a za co tak właściwie go kochamy? Odpowiedź poniżej!

AliExpress, czyli chiński odpowiednik Allegro, ma coraz więcej zwolenników. Ci, którzy choć raz zrobili tam zakupy, zazwyczaj robią to po raz kolejny. W czym tkwi fenomen Ali? Postanowiłyśmy wypisać jego największe zalety.

Za co kochamy AliExpress?

1. Niskie ceny. Bez dwóch zdań to największy plus zakupów na AliExpress. Ceny produktów są tam niższe niż w naszych polskich sklepach, więc nie ma się co dziwić, że tak chętnie tam kupujemy.

2. Możliwość kupna towarów z darmową dostawą. Nie tylko niskie ceny przyciągają klientów na Ali. Możliwość wyboru darmowej dostawy również wpływa na to, że tak wiele osób tam kupuje. Nawet długi czas oczekiwania na paczkę nie jest tu przeszkodą.

3. Efekt zaskoczenia. Co prawda nikt nie lubi czekać długo na dostawę swojego zamówienia, ale z drugiej strony, kiedy nasza paczka idzie do nas przez miesiąc lub dwa, to do tego czasu zdążymy już pomału zapomnieć o naszym zamówieniu. Kiedy już wreszcie dostaniemy zamówioną rzecz, czujemy się zaciekawione tym, co jest w środku.

Taki efekt zaskoczenia działa szczególnie w przypadku, gdy zamawiamy kilka rzeczy i nie mamy pewności, co do nas dotarło.

4. Ogrom inspiracji. Pisałyśmy już kiedyś o tym, że na Ali można znaleźć mnóstwo przedmiotów, o których istnieniu nawet się dotąd nie wiedziało. Dzięki temu przeglądając kolejne strony z różnymi produktami, możemy się zainspirować i wybrać wiele produktów, które ułatwią nam codzienne życie. Kilka takich przedmiotów znajdziecie we wpisie: Akcesoria do domu z AliExpress.

5. Liczne promocje. Nie dość, że na Ali jest tanio, to jeszcze możemy tam natrafić na liczne promocje. Nowi użytkownicy też mogą liczyć na upusty, w zależności od wysokości zamówienia.

A Wy za co kochacie AliExpress?

Polecamy: O czym musisz pamiętać kupując buty przez internet?

Za co kochamy AliExpress?

Źródło zdjęć: https://pl.aliexpress.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj