Strona główna Lifestyle Znaczenia męskich imion na literę T

Znaczenia męskich imion na literę T

469
0

Nasze imię ma wpływ na to jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa co oznacza imię Twojego ukochanego? Sprawdź!

Tadeusz. Tadeusz pracuje wydajnie, jeśli zadba się o jego dobry humor. Bardzo łatwo go urazić, zwłaszcza popędzaniem. Posiada on spore tempo pracy, ale dość długo się rozpędza. Z natury jest niespokojnym buntownikiem o precyzyjnym umyśle. Wytrwale dąży do celu, wszystko planuje i buduje od podstaw. Posiada mnóstwo pomysłów i wiary we własne możliwości. Do tego jest niezwykle towarzyski, chociaż trudny w kontaktach przez wieczne docinanie bliskim. Próbuje też uszczęśliwiać innych na siłę i wtykać nos w nie swoje sprawy. Ceni szczerość i oddanie w relacjach. Jest czuły i rodzinny, chociaż z pozoru szorstki.

Teodor. Jest sprawiedliwie obiektywny, nawet wobec swoich przewinień. Często sobie odpuszcza i miewa problemy. Posiada jednak naturę żywiołowego i niezależnego awanturnika, pana świata, który ceni własną dumę i chadza swoimi ścieżkami. Sukcesy zawdzięcza głównie szczęściu, choć nie brak mu zdolności i przebojowości. Nie pragnie sławy ani luksusów, woli proste a szczęśliwe życie. Lubi twórczo wyrażać siebie, wypaść za miasto lub porozmyślać w samotni. Pociągający w swej niedostępności nie jest odludkiem. Darzy wierną przyjaźnią, chętnie pomagając bliskim. To doskonały doradca. Wcześnie staje się samodzielny.

Tomasz. Tomasz jest osobą inteligentną, kulturalną, uczciwą i niezwykle subtelną. Cechuje go życiowy praktycyzm i jest wolny od abstrakcji. Posiada dar zjednywania sobie ludzi i zdolności organizatorskie, bardzo szybko odnosi sukcesy. Wobec innych nie zawsze bywa miły i nie unika uszczypliwych bądź ironicznych uwag. Nie jest dyplomatą więc często na własne życzenie znajduje się w kłopotliwej sytuacji. Nie potrafi też w pełni otworzyć się na ludzi i zachowywać całkowicie swobodnie. Z kolei jest bardzo ufny. To człowiek czynu i walki, a nie lew salonowy. Drugą pasją po pracy jest dla niego rodzina. Bliskim daje całego siebie. Jest wiernym i odpowiedzialnym mężem oraz ojcem. Zdrady nigdy nie wybaczy.

Chcesz wiedzieć co oznacza imię Twojego ukochanego? Napisz je w komentarzu!

ŹRÓDŁO TEKSTU: HTTP://WWW.KSIEGAIMION.COM/IMIONA-MESKIE || ŹRÓDŁO ZDJĘĆ: http://weheartit.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz swój komentarz!
Wpisz tutaj swoje imię