Chłopak puszcza oczko
Źródło: Pinterest

Poznaj znaczenia męskich imion, rozpoczynających się na literę T!

Nasze imię ma wpływ na to, jak kształtują się cechy naszej osobowości. Jesteś ciekawa, co oznacza imię Twojego chłopaka? Czytaj dalej!

Znaczenia męskich imion na literę T

Tadeusz

Tadeusz pracuje wydajnie, jeśli zadba się o jego dobry humor. Bardzo łatwo go urazić, zwłaszcza popędzaniem. Posiada on spore tempo pracy, ale dość długo się rozpędza. Z natury jest niespokojnym buntownikiem o precyzyjnym umyśle. Wytrwale dąży do celu, wszystko planuje i buduje od podstaw. Posiada mnóstwo pomysłów i wiary we własne możliwości. Do tego jest niezwykle towarzyski, chociaż trudny w kontaktach przez wieczne docinanie bliskim. Próbuje też uszczęśliwiać innych na siłę i wtykać nos w nie swoje sprawy. Ceni szczerość i oddanie w relacjach. Jest czuły i rodzinny, chociaż z pozoru szorstki.

Teodor

Jest sprawiedliwie obiektywny, nawet wobec swoich przewinień. Często sobie odpuszcza i miewa problemy. Posiada jednak naturę żywiołowego i niezależnego awanturnika, pana świata, który ceni własną dumę i chadza swoimi ścieżkami. Sukcesy zawdzięcza głównie szczęściu, choć nie brak mu zdolności i przebojowości. Nie pragnie sławy ani luksusów, woli proste a szczęśliwe życie. Lubi twórczo wyrażać siebie, wypaść za miasto lub porozmyślać w samotni. Pociągający w swej niedostępności nie jest odludkiem. Darzy wierną przyjaźnią, chętnie pomagając bliskim. To doskonały doradca. Wcześnie staje się samodzielny.

Tomasz

Tomasz jest osobą inteligentną, kulturalną, uczciwą i niezwykle subtelną. Cechuje go życiowy praktycyzm i jest wolny od abstrakcji. Posiada dar zjednywania sobie ludzi i zdolności organizatorskie, bardzo szybko odnosi sukcesy. Wobec innych nie zawsze bywa miły i nie unika uszczypliwych bądź ironicznych uwag. Nie jest dyplomatą więc często na własne życzenie znajduje się w kłopotliwej sytuacji. Nie potrafi też w pełni otworzyć się na ludzi i zachowywać całkowicie swobodnie. Z kolei jest bardzo ufny. To człowiek czynu i walki, a nie lew salonowy. Drugą pasją po pracy jest dla niego rodzina. Bliskim daje całego siebie. Jest wiernym i odpowiedzialnym mężem oraz ojcem. Zdrady nigdy nie wybaczy.

Chcesz wiedzieć co oznacza imię Twojego ukochanego? Napisz je w komentarzu!

Chłopak puszcza oczko
Źródło: Pinterest
Źródła tekstu: http://www.ksiegaimion.com/imiona-meskiehttp://www.imiona.com | https://www.znaczenie-imion.net/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj