Różne charaktery w związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/734368282967909380

Związałaś się z chudszym od siebie chłopakiem? Sprawdź, czy Wasz związek ma sens.

Martwi Cię to, że Twój ukochany jest chudszy od Ciebie? Przeraża Cię co myślą inni, patrząc na Was? Masz wyrzuty, że mogłabyś bardziej o siebie zadbać i postrzegasz siebie, jako nieatrakcyjną? STOP! Zastanów się, czy to naprawdę jest takie ważne. W tym wpisie spróbuję poradzić Ci, jak przestać sobie zaprzątać głowę wyglądem i zacząć cieszyć się miłością!

Związek z chudszym chłopakiem. Czy to ma sens?

Każdy z nas jest inny. A przy tym wyjątkowy. Jedni są szczupli, drudzy pulchni, niektórzy niscy inni wysocy, rudzi i blond, itd… Dobrze jest zdawać sobie z tego sprawę. Nie zawsze mamy wpływ na to, jak wyglądamy. Pewne rzeczy są niezależne od nas.

Zdarza się tak, że w związku to mężczyzna jest mniejszej postury. Jest szczuplejszy od partnerki. Czy to powód, by się dołować?

Skoro chłopak jest z Tobą w związku, to znaczy, że Cię kocha. Dla niego jesteś piękna, nawet jeśli Ty sama tak nie uważasz. Liczy się wnętrze. Twój charakter i sposób zachowania wpłynął na Twojego chłopaka i sprawił, że się w Tobie zakochał.

Gwarantuję Ci, że Twój partner jej oczarowany Twoją urodą. Każdy ma jakieś niedoskonałości.Czasem to one sprawiają, że jest się bardziej atrakcyjnym. Jeżeli pojawiają Ci się w głowie myśli, że ktoś ma złe zdanie, widząc Was razem, to zastanów się, czy naprawdę obchodzi Cię to, co mówią inni. Czy to ma sens odbierać sobie radość przez kogoś innego?

Możesz porozmawiać o tym ze swoim partnerem. Opowiedz mu o swoich uczuciach i braku komfortu, jaki odczuwasz przez to, że jest on szczuplejszy. Możesz również zacząć ćwiczyć i zdrowiej się odżywiać lub dotrzeć do chłopaka przez żołądek do serca. Gotując mu, sprawisz mu przyjemność, a może i trochę podtuczysz 🙂

Najważniejsze jest, byś nie popadała w paranoję. Wygląd nie jest najważniejszy. Uczucie, które jest między Tobą, a Twoim chłopakiem ? to ono się liczy. Zakochani widzą siebie nawzajem bardziej wyidealizowanych. Uwierz mu, gdy mówi Ci, że ślicznie wyglądasz. Bo tak jest.

Każdy z nas jest piękny!

Odpędź negatywne myśli. Ciesz się Waszym związkiem i tym, że macie siebie.


Zakochałaś się w chłopaku, który nie zwraca na Ciebie uwagi? A może wpadł Ci w oko nieśmiały typ i masz dosyć czekania aż zrobi pierwszy krok? Pobierz nasz poradnik, w którym znajdziesz aż 10 konkretnych sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń!

10 sposobów na poderwanie chłopaka Twoich marzeń


Czytaj także: 8 zasad udanego związku

Różne charaktery w związku
Źródło: https://pl.pinterest.com/pin/606086062337644441/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj