porady miłosne dla chłopaków
Źródło: Pinterest

Oto 10 najlepszych porad miłosnych dla chłopaków. Zachęcamy do przeczytania!

Ty albo Twój kolega potrzebujecie pomocy w miłości? Przeczytajcie ten wpis, a być może któraś z naszych porad okaże się być pomocna.

10 najlepszych porad miłosnych dla chłopaków

#1. Pokaż jej, że Ci zależy

Okaż jej swoją troskę, zainteresuj się tym co robi, rozmawiaj z nią o jej problemach (jeśli tylko ona tego chce), a dzięki temu zobaczy, że może Ci zaufać. Angażuj się w rozmowę i spotkania. Jeśli zobaczy jak bardzo Ci zależy, będzie przychylniej do Ciebie nastawiona i odbierze Twoje starania na poważnie. Zobaczy w Tobie prawdziwego przyjaciela i bratnią duszę, w której będzie miała wsparcie, a to właściwy krok, który otwiera dalszą drogę.

#2. Bądź uprzejmy i pomocny

Wbrew pozorom kobiety wolą kulturalnych dżentelmenów niż chamskich dupków. Będąc miłym i otwartym, dziewczyna będzie pozytywnie do Ciebie nastawiona i zrobisz na niej dobre wrażenie. Okazując z kolei swoją pomoc, udowodnisz, że masz dobre serce, i że zawsze może na Ciebie liczyć. Takie zachowania bardzo podobają się kobietom.

#3. Zawsze ją wspieraj

Pociesza, gdy jest smutna, bądź z nią w trudnych momentach, pomagaj w problemach, a z pewnością będzie chciała jakoś Ci się odwdzięczyć. Mówi się, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, ale i w miłości bywa podobnie. Dzięki temu, że będziesz z nią w trudnych momentach, nawiąże się między Wami szczególna więź.

#4. Poświęcaj jej dużo uwagi

Kobiety potrzebują mnóstwo uwagi, więc poświęcaj jej im jak najwięcej! Staraj się zauważać, że np. była u fryzjera, czy kupiła sobie nowe buty, a z pewnością zapunktujesz u nie. Również kiedy prosi Cię, byś spędził z nią trochę czasu, odłóż konsolę i zrób dla niej coś dobrego, a z pewnością wyjdziesz na tym lepiej, niż grając w grę.

#5. Praw jej sporo komplementów

Dziewczyny tego potrzebują! Mów więc jej jaka jest piękna, mądra i wyjątkowa. Będzie szczęśliwa, a i jej samoocena się podwyższy. Jeśli widzisz, że ma jakieś kompleksy, chwal to co ona uważa za niedoskonałe. Dzięki temu przekonasz ją do siebie 🙂

#6. Rób wszystko, by się z Tobą nie nudziła

Zabieraj ją na wycieczki, rób niespodzianki i bądź romantyczny. Kobiety uwielbiają facetów, przy których mogą się trochę rozerwać i świetnie bawić.

#7. Rozśmieszaj ją do łez

Dziewczyny lubią zabawnych chłopaków. Bądź więc wesoły i wyluzowany, a ona z miłą chęcią będzie chciała spędzać z Tobą czas.

#8. Bądź cierpliwy

Nie pośpieszaj jej, kiedy się długo szykuje i nie denerwuj się, gdy czegoś nie rozumie. Daj jej czas, kobiety mają inne priorytety niż mężczyźni 🙂

#9. Dawaj skromne prezenty

Nie chodzi tutaj o nie wiadomo jak drogie podarunki. Wystarczy chociażby ładna róża, bransoletka, czekolada, coś od serca i co najbardziej lubi. A może zrobisz coś od siebie? Pomysłów jest mnóstwo: możesz coś dla niej ugotować, upiec czy zrobić laurkę. Z pewnością będzie wniebowzięta i bardzo Ci wdzięczna.

#10. Dbaj o nią

Pożycz jej rękawiczki, kiedy zapomni swoich, odwieź ją do domu, gdy będzie późno, odwiedzaj ją wtedy, gdy jest chora. W ten sposób pokażesz jej, że naprawdę zależy Ci na niej i że w każdej chwili może na Tobie polegać. Dziewczyny cenią troskliwych chłopców, ale też pamiętaj by nie przesadzać i by nie być dla niej ?drugą mamą? 🙂

Co jeszcze powinno się znaleźć na naszej liście?

Polecamy: Jak zagadać do dziewczyny? Oto najlepsze sposoby!

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj