Jak zagadać do dziewczyny

W tym wpisie pokażę męskiej części naszej społeczności jak mogą zagadać do dziewczyny, która im się podoba.

Jesteś zbyt nieśmiały, żeby zagadać do obiektu swoich westchnień albo chciałbyś to zrobić w jakiś oryginalny sposób? Wypróbuj koniecznie którąś z naszych propozycji!

7 sposobów na nawiązanie kontaktu z dziewczyną

#1. Potrąć ją delikatnie, przechodząc obok

Stworzy Ci to okazję, żeby powiedzieć przepraszam, czy po prostu nawiązać jakikolwiek kontakt z dziewczyną. Nieraz wystarczy lekkie szturchnięcie w ramię, żeby rozpocząć całkiem sympatyczną rozmowę, czy nawet w ramach przeprosin zaprosić dziewczynę na kawę.

#2. Zostaw jej liścik

Dobrym pomysłem jest, aby w liściku znalazł się miły tekst, niekoniecznie od razu na podryw. Możesz np. napisać, że ma piękny uśmiech, albo że życzysz jej miłego dnia. Z pewnością sprawisz jej tym przyjemność, a i ona będzie wiedziała, że w jakimś stopniu się nią interesujesz. Może dzięki temu bardziej się do Ciebie przekona i sama zagada?

#3. Zaproś ją do tańca

Jeśli tylko jesteś na imprezie i widzisz swoją wybrankę samą, nie zwlekaj i zatańcz z nią! Podczas tańca też można fajnie porozmawiać, a przede wszystkim miło i romantycznie spędzić czas.

#4. Zaproponuj swoją pomoc

Mogą to być korepetycje, pożyczenie książki czy pomoc w jakiś obowiązkach. Jeśli tylko widzisz, że dziewczyna czegoś potrzebuje albo z czymś sobie nie radzi, zapytaj czy nie chciałaby Twojej pomocy. Z pewnością będzie bardzo zadowolona, a jeśli odmówi pomocy, to będzie chociaż wiedziała na przyszłość, na kim może polegać.

#5. Sam poproś o pomoc

Zapomniałeś książki albo kalkulatora? Jest to dobry pretekst, aby zagadać do dziewczyny, która wpadła Ci w oko. W ramach podziękowania oczywiście obowiązkowo musisz zaprosić ją na kawę 🙂

#6. Napisz do niej

Jeśli wstydzisz się na żywo z nią porozmawiać, napisz do niej wiadomość. Pamiętaj przy tym o poczuciu humoru i ciekawych tematach, a ona z pewnością szybko Cię polubi.

#7. Uśmiechaj się do niej

Jeśli jesteś NAPRAWDĘ nieśmiały, warto zacząć od zwykłego uśmiechu, który potrafi nieraz zdziałać cuda. Może z czasem zacznie go odwzajemniać, a Ty zdobędziesz odwagę, aby zrobić krok dalej.

Co myślisz o naszych propozycjach? Odważyłbyś się którąś z nich wypróbować?

Czytaj także: 6 pomysłów na jesienną randkę

Źródło zdjęć: Pinterest

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj